Jaki kask na motocykl

Więcej informacji o kasku mmotocyklowy.

Nie ma większego znaczenia, jaki posiadasz jednoślad ani to, czy przebywasz na nim drogę do miejsca pracy, jedziesz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych czy wybierasz się na długie wyprawy – kask to przymusowy składnik garderoby jakiegokolwiek motocyklisty, dlatego że gwarantuje mu bezpieczeństwo, zabezpieczając głowę w razie upadku.

Odpowiedni kask na motocykl, czyli który? / Właściwy kask na motor / Jaki powinien być kask na motor? / Jaki warto kupić kask na motor?

Zastanawiasz się, czym kierować się podczas wyboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać, to właśnie dlatego zdecyduj się na kask dobrej marki, takiej jak HJC, jaki jak najodpowiedniej odpowiada twoim oczekiwaniom.
Na rynku ofert dostępne są różnorodne rodzaje kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a też kaski enduro, dedykowane do jazdy w terenie. Czym pojedyncze rodzaje kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najpopularniejsze kaski na motocykl to kaski integralne, jakich skorupa skonstruowana jest z jednego kawałka tworzywa. Są one najbezpieczniejszym wariantem kasków. Kaski szczękowe pozwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, ażeby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają asekuracji szczęki, są w takim razie mniej bezpieczne – wskutek tego poleca się je w głównej mierze do jazdy po mieście. Równolegle kaski otwarte są w największym stopniu praktyczne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, które dodatkowo mają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask HJC

HJC to kapitalna marka, lubiana przez motocyklistów na całym globie. Kaski HJC są wysokiej jakości, poddawane gigantycznej liczbie eksperymentów – a jednocześnie mają przystępne ceny. W ofercie HJC są zarówno kaski integralne, jak również szczękowe, otwarte oraz enduro. Na szczególną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, które dzięki zastosowanym tworzywom są niesłychanie lekkie, a równocześnie bardzo wytrzymałe.
Pośród kasków HJC są także repliki, czyli kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, oraz DC Comics.

Nasze dane:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]