Wypaczone ramy lub starte uszczelki? Zamów serwis okien

Serwis okien - usługa dla Ciebie.

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w domu i zapobiegnie stracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje wykwalifikowany serwisant? Kiedy warto zatrudnić fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim domu

Codziennie rozszczelniane, otwierane oraz uchylane okna są podatne na różnego typu wypaczenia i zniszczenia. Na kondycję uszczelek oraz okien niekorzystnie wpływają też warunki atmosferyczne – ekstremalny mróz i żar, deszcz czy światło słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w nienagannym stanie przez długi czas. O ile łatwe czynności, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac musimy wezwać serwisanta. Profesjonaliści świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację mechanizmów działających z trudem, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o należytą izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Profesjonalna ekipa serwisu okien przeprowadzi także wymianę szyby w oknie.

Czemu należy korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pomaga zredukować straty ciepła nawet o 1/3, co przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Specjaliści naprawią zarówno okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła. Zawodowiec może również zadbać o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez instalację dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]