Sklep WooCommerce – jakie są zalety tej wtyczki do WordPressa?

Skieruj się na https://wpmagus.pl/uslugi/sklepy-internetowe/, aby uzyskać informacje dotyczące sklepu WooCommerce.

Chcesz założyć sklep online? Jeżeli posiadasz już stronę na WordPress, jak również jeśli nie dysponujesz żadną stroną internetową i zaczynasz od zera, sklep WooCommerce jest idealnym wyjściem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – prosta personalizacja sklepu

Z uwagi na to, jak ogromną popularność zyskały witryny projektowane w oparciu o WordPress, łatwo zrozumieć fakt, że ekspresowo opracowano wtyczkę pozwalającą na uruchomienie sklepu internetowego na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bo taka nazwę dano owej wtyczce, posiada sporo atutów. Analogicznie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można ekspresowo spersonalizować z wykorzystaniem płatnych lub darmowych motywów, a jego obsługa jest prosta. Sklep WooCommerce da się optymalizować pod różne wyszukiwarki, co powoduje, że jest większa szansa na pozyskanie pozycji w Top3 w wynikach organicznych, a w efekcie szybciej dać się znaleźć obszerniejszemu kręgowi nabywców. Za sprawą wdrożenia odpowiednich wtyczek rozrasta się też ergonomia sklepu. Bez trudu można w nim uruchomić bramki płatności i udostępnić klientom zlecenie przelewów za zamówienie np. przez Transferuj.pl albo PayU.pl. WooCommerce pozwala również na ewaluacjędanych sprzedaży (generowanie przeróżnego rodzaju statystyk) i podpięcie z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepów WooCommerce – jedynie niezbędne wtyczki

Tworzenie sklepów WooCommerce zalecamy zlecić ekspertom, którzy nie tylko dopasują dowolny szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale także zatroszczą się o właściwą semantykę kodu sklepu, jego bezpieczeństwo oraz wykorzystanie tylko potrzebnych, przetestowanych wtyczek. W obrębie sklepu WooCommerce profesjonaliści stworzą także blog, na którym szybko można informować użytkowników o nowych produktach oraz akcjach promocyjnych albo publikować recenzje i poradniki dotyczące sprzedawanych towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]