Przyjęcie okolicznościowe – co warto wziąć pod uwagę?

Jesteś zainteresowany pełną ofertą przyjęć okolicznościowych? Nie czekaj! Skieruj się na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/.

Kiedy ktoś wspomina o przygotowaniu dużej uroczystości rodzinnej, najczęściej naszym pierwszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z zabawą weselną. Tymczasem huczne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz przybywa dziesiątki bliskich z bliższej i dalszej rodziny, to też przyjęcia z okazji ukończenia pełnoletności, komunie oraz ceremonie chrztu. Kiedy lista zaproszonych gości jest bardzo długa, zazwyczaj nie będziemy w stanie zaplanować przyjęcia i przygotować poczęstunku dla uczestników we własnym mieszkaniu. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest zabukowanie pasującej do okazji sali.

Na co zwrócić uwagę dobierając salę na imprezę okolicznościowej?

Każdy rodzaj przyjęcia wiąże się z innymi potrzebami osób zaproszonych. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej atmosferze, jak m.in. przyjęcie urodzinowe czy osiemnastka, w której uczestniczyć będą w większości osoby dorosłe, zaproszonym powinno się zagwarantować nie tylko miejsce, gdzie spożyją spokojnie posiłek, ale i pomieszczenie na tańce. Z drugiej strony zabawy, w których sporą część gości stanowią małe dzieci, a więc ceremonie chrztu bądź komunie, poleca się zorganizować w miejscu, które poza wydzierżawieniem sali w środku budynku oferuje też przestrzeń w ogrodzie. Dzięki zaoferowaniu najmłodszym zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, że nie znużą się tak szybko przyjęciem i nie będą domagać się wcześniejszego powrotu do domu. Potrawy podawane gościom też wypada dostosować do okazji. Planując takie wydarzenie zaleca się zatem skorzystać z usług firmy cateringowej, która zadba o wyśmienite dania, bufet z przekąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Sala na przyjęcie – wynajmij Pałac Radziwiłłów

Wyszukanie lokalu na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w większym mieście, jest całkiem proste, jednak rzadko która oferta może dorównać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesięcioleci w iście dworskiej oprawie urządzane są tu chrzciny, przyjęcia komunijne i – rzecz jasna – wesela, które wszyscy uczestnicy zapamiętają na lata. W Pałacu można wykorzystać jedną albo kilka sal, w których wygodnie można zmieścić ogółem do stu trzydziestu osób. Z kolei jeśli zabawa ma być zaplanowana w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się mniej więcej trzystu gości. Co istotne, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów gwarantuje wszechstronną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od ustawienia i ozdobienia stołów, poprzez przyrządzenia posiłków, aż po doświadczoną kadrę szefów kuchni i kelnerów.

Nasze dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]