Profesjonalne sprzątanie grobów

Zleć sprzątanie grobów Kraków.

Wygląd grobów naszych bliskich jest świadectwem naszego szacunku. Często niestety nie mamy chwili, by się nimi zaopiekować – także, kiedy groby położone są w tej samej miejscowości, gdzie mieszkamy. Największe problemy stają się naszym udziałem jednak, jeśli naszych krewnych pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami z pewnością nie będziemy mieli czasu. Nie oznacza to jednak, że pomniki są skazane na to, by zostać zaniedbane – doskonałym wyjściem będzie wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje opisywana usługa?

Zainteresowanie opieką nad grobami – skąd się wzięła?

Na taką pomoc decydują się nie tylko osoby, którym brak czasu – wśród klientów działających w tym sektorze firm łatwo znaleźć również emerytów, którzy na sprzątanie grobów zmarłych krewnych po prostu nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko oferują także inne usługi, takie jak zakładanie siedzeń albo doradztwo przy dopełnieniu administracyjnych formalności lub korekty napisów.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Ceny, jakie musimy opłacić pracownikom opiekującym się nagrobkami naszych krewnych są naprawdę zróżnicowane. Zależą w szczególności od rodzaju pomocy – gdy decydujemy się na tylko pojedyncze czyszczenie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Gdy jednak chcemy, by firma sprzątała grób co trzydzieści dni, powinniśmy pogodzić się z kosztem nawet czterystu zł co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, iż koszty zależne są także od rozmiarów grobów, a najdroższe okazuje się czyszczenie familijnych grobowców.

Nasze dane:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]