Pokoje gościnne w Gdyni – standard jak w hotelu

Gdynia to jedno z najbardziej rozwijających się miast województwa pomorskiego – z małej rybackiej wioski powstałej w latach dwudziestych XX wieku błyskawicznie przekształciło się w wielką aglomeracjęprzyciągającą turystów i inwestorów. Chciałbyś spędzić wakacje w Trójmieście? Sprawdź, co zwiedzić i gdzie najlepiej znaleźć pokoje w Gdyni.

Atrakcje turystyczne i pokoje w Gdyni

Skwer Kościuszki stanowi jeden z najbardziej lubianych przez turystów miejsc w Gdyni. Zwiedzających przyciągają między innymi zacumowane muzealne statki – żaglowiec „Dar Pomorza” i niszczyciel „ORP Błyskawica”, jak również Akwarium Gdyńskie, liczne restauracje, trasy spacerowe i stragany. W czasie wakacji w Gdyni warto także pojechać na Kamienną Górę, z której można podziwiać wspaniałą panoramę miasta. Niezapomnianych wrażeń dla rodzin z dziećmi dostarczy z kolei infobox – nowoczesny budynek z wieżą widokową oraz miejscem zabaw. Chciałbyś przyjechać na kilka dni do Gdyni? Żaden problem! Miasto to posiada bardzo dobrą bazę noclegową obejmującą prywatne pensjonaty, apartamenty i mieszkania do wynajęcia, sieci hotelowe, jak również pokoje gościnne. Dlaczego warto skorzystać z tej ostatniej propozycji?

Bed and breakfast w Gdyni – zalety

Pokoje gościnne zapewniają turystom prywatność i wysoki komfort, a to wszystko w przystępnej cenie. Dobrze wyposażone pomieszczenia z odtwarzaczem DVD, osobną łazienką z kabiną prysznicową, telewizorem, a także czajnikiem, deską do prasowania oraz żelazkiem na specjalne życzenie, pozwolą odpocząć po dniu pełnym wrażeń. Oferta noclegów typu bed and breakfast odpowiada na potrzeby rodzin podróżujących z dziećmi, zapewniając przy tym domowe i pyszne posiłki w atrakcyjnej cenie.