Pochwal się swoją firmą! Zaproś klientów na wirtualny spacer w Google Maps

Street View w Mapach Google - więcej o ofercie na www.fotografsv.pl/wirtualny-spacer-google-street-view/

Spacery Google to ogromnie popularna forma zwiedzania różnego rodzaju miejsc. Bez problemu w ciągu kilku minut możemy się tak przenieść m.in. na ulice Barcelony czy do egzotycznego Miami, by na własne oczy podziwiać rajskie plaże. Dzięki tej metodzie mamy możliwość nie tylko turystycznie odwiedzać niedostępne zakamarki świata, ale też stworzyć spacer Google po naszym hotelu czy biurze i prezentować je potencjalnym klientom. Wykonanie takiego wirtualnego spaceru nie jest ani ani kosztowne, ani skomplikowane, z kolei prezentuje się niezwykle efektownie i jest skuteczne biznesowo. Czym generalnie są spacery Google? Z jakiego powodu warto ich użyć do promocji?

Wirtualny spacer Google — jak to działa?

Spacer Google to opcja pozwalająca zdalnie zwiedzać miejsca z całego świata. Polega on na tym, iż Google robi fotografie sferyczne (360 stopni) danego miejsca, a następnie łączy je i umieszcza w swoich mapach. Dzięki takim fotografiom, po kliknięciu w daną lokalizację, mamy możliwość rozglądania się na boki, w górę i w dół oraz możemy samemu decydować, w którym kierunku będziemy patrzeć. Pozwala to na uważne obejrzenie tej lokalizacji, zupełnie jakbyśmy tam faktycznie byli. Możemy też przemierzać kolejne metry i docierać do następnych miejsc — cały czas patrząc w dowolnym kierunku i oglądając otaczającą nas rzeczywistość.

Street View w Mapach Google – użyj go w działaniach marketingowych

Interesującą i coraz popularniejszą usługą jest stworzenie wirtualnego spaceru 3D po naszym hostelu, firmie czy restauracji. W odróżnieniu do Google Street View, to my angażujemy fotografa, który po przybyciu na miejsce robi zdjęcia naszej nieruchomości, a następnie łączy je w wirtualny spacer. Koszt usługi to ok. kilkuset złotych (zależy to z reguły od rozmiarów nieruchomości) i trwa od jednej do kilku godzin. Sporządzony wirtualny spacer VR możemy udostępnić w wizytówce firmy w Google Moja Firma obok standardowych zdjęć i dać możliwość aktualnym i przyszłym klientom odwiedzanie naszej firmy, tak samo jak odwiedzają np. interesujące miejsca w Google Street View. Samo dodanie wirtualnego spaceru nie jest skomplikowane, nie trzeba płacić za jego utrzymanie, oprócz rzecz jasna kosztu jego stworzenia, a sam spacer możemy również wstawić na naszą firmową stronę.

Dlaczego opłaca się zamówić spacer 360 stopni po naszej firmie?

Wirtualny spacer Google to fantastyczny sposób pozwalający na obejrzenie danego miejsca przez przyszłego klienta. Zdecydowanie warto wykonać taki spacer dla naszej firmy w celach promocyjnych. Internauci, patrząc na nasze biuro, pensjonat czy nieruchomość zdobędą mnóstwo ważnych informacji, które pomogą im zdecydować się na skorzystanie z naszej oferty. Uznają nas również za profesjonalną markę. Wirtualny spacer Google warto wykonać nie tylko dla dla klientów, ale również i dla kandydatów do pracy – o ile oczywiście zależy nam na zainteresowaniu pracowników dobrymi warunkami zatrudnienia. Jednostki, które uprzednio poznają wirtualnie warunki panujące w danej firmie, chętniej zdecydują się na złożenie podania o pracę. Spacer 360 stopni przyczynia się do lepszego pozycjonowania strony www oraz wyróżnienia naszego biznesu w Google Maps. Spacery Google przeglądać na wszelkich urządzeniach, również tych mobilnych.

Nasze dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]