Planujesz imprezę na „osiemnastkę”? Wynajmij salę na 18 urodziny

Potrzebujesz szczegółowych informacji o pełnej ofercie lokalu na 18 w Krakowie? Idealnie trafiłeś! Zajrzyj na https://palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/urodziny-i-rocznice/.

Częstokroć w przypadku urodzin, imienin bądź innych rocznic nie organizujemy żadnych spotkań z przyjaciółmi i krewnymi, traktując ten dzień jak każdy pozostały. Jednakże są takie „kamienie milowe” życia, których huczne celebrowanie jest w zasadzie obowiązkowe, a jednym z nich jest bez wątpienia pełnoletność, innymi słowy – “osiemnastka”.

Zaplanować imprezę w mieszkaniu czy wynająć lokal na 18 urodziny?

Wraz z ukończeniem 18 lat zachodzi wiele zmian w życiu młodego człowieka. Może on zgodnie z prawem oddawać głos w wyborach, spożywać i kupować napoje alkoholowe, może starać się o stanowiska urzędnicze oraz zaczyna płacić podatki. Ale kończąc 18 lat sporadycznie myśli się o tak odpowiedzialnych kwestiach – dla nastolatków najważniejsza jest możliwość wyprawienia jedynej w swoim rodzaju imprezy ze znajomymi. Można znowu urządzić “domówkę”, jednak czy zabawa w mieszkaniu będzie się bardzo odróżniać od innych? Oczywiście, że nie będzie. Więc lepszą drogą jest zamówienie sali na 18 urodziny. Na ogół kilku przyjaciół decyduje się wyprawić razem przyjęcie z te okazji, co wymaga znalezienia dość pojemnej sali, lecz w tym samym czasie umożliwia zmniejszyć jednostkowe wydatki. Wybierając miejsce na przyjęcie urodzinowe skup się na lokalach oferujących sporą salę taneczną (trudno bowiem jest wyobrazić sobie urodziny bez tańca), a także na salach, które współpracują z profesjonalnym dostawcą cateringu, który dostarczy najlepsze dania imprezowe. Chciałbyś urządzić zabawę pod gołym niebem? Znajdź salę na urodziny z opcją wyjścia do ogrodu – w sezonie letnim można rozstawić w nim spory namiot i zorganizować grill.

O co jeszcze należy zadbać, kiedy organizujesz 18 urodziny?

Nie da się ukryć zabawa z okazji 18-tych urodzin to impreza, na której młodzi ludzie piją napoje alkoholowe. Należy w związku z tym koniecznie zadbać o to, żeby niepełnoletni, a takich może nie brakować pośród zaproszonych gości, nie miały możliwości skorzystania z napojów z alkoholem.

Właściwa dekoracja sali też jest niezwykle ważna, aby uczestnicy całkowicie wczuli się w klimat zabawy. Zalecamy zatem wybrać lokal na urodziny, który zatroszczy się o udekorowanie przestrzeni według wskazówek solenizanta, jak również dobrze rozstawi stoliki z napojami i przekąskami.

Jeśli już mówimy o posiłkach, na “osiemnastce” świetnie sprawdzi się menu kanapkowe, bazujące na małych przekąskach “jeden kęs”, które łatwo zjeść bez konieczności siadania przy stole. Doświadczona firma cateringowa dostosuje przekąski nie tylko do charakteru przyjęcia, ale również do zasobności portfela i budżetu klienta.

Nasze dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]