Panoramy 360 wnętrz firmy pomogą w promocji biznesu

Na www.fotografsv.pl/zdjecia-360-stopni-na-facebooka/ otrzymasz kompleksową pomoc profesjonalisty w zakresie sporządzania panoram 360 Google.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to nadzwyczaj atrakcyjna i nowoczesna metoda przedstawiania wnętrz zakładów pracy i lokali usługowych. Zazwyczaj spotykamy je wędrując po Google Street View oraz wizytówkach Google Moja Firma, ale również natrafiamy na nie na najsłynniejszym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Pozwala on na dodanie na tablicy firmy takiej interaktywnej fotografii. Jak więc możesz wykorzystać panoramy sferyczne do promowania Twojej marki na Facebooku? Wskazówki prezentujemy w dalszej części artykułu.

Jak działają panoramy sferyczne?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, na które jesteśmy w stanie patrzeć pod różnymi kątami. Dowolne obracanie fotografii sprawia wrażenie realnej obecności w danym miejscu. Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku pozwalają na oglądanie nieruchomości, lokalu lub budynku poprzez opcję wyboru kierunku, w którym spoglądamy. Fotografie tego typu wykonuje się z pomocą dedykowanych aparatów i aplikacji. Dla użytkowników jedyne co różni je od tradycyjnych zdjęć cyfrowych to sposobność kliknięcia na takie zdjęcie kursorem, a następnie manipulacja nim w dowolnym kierunku.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne – wyróżnij swój biznes

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to świetna metoda na wyróżnianie Twojego biznesu lub firmy. Zdjęcia 360 stopni dają znaczne możliwości przedstawienia wnętrza lokalu usługowego, biura albo hostelu. Taka forma fotografii jest znacznie bardziej atrakcyjna oraz pozwala dokładnie poznać dane punktem. Umieszczenie Panoram sferycznych na Facebooku będzie korzystnie oddziaływać na postrzeganie naszego biznesu przez klienta oraz zwiększy jego zaufanie w stosunku do usług przez nas świadczonych, co zaprocentuje znacznie wyższym prawdopodobieństwem, że je zamówi.

Panoramy sferyczne warto opublikować na Facebooku głównie jeśli prowadzimy biznes, który opiera się na odpowiednio wyposażonych pomieszczeniach (jak przykładowo hotel czy sale konferencyjne), ale także jeśli pragniemy zachęcić potencjalnych pracowników, aby odpowiedzieli na naszą ofertę rekrutacyjną czy też po prostu zademonstrować naszym klientom miejsce, w którym funkcjonujemy.

Opracowanie panoram sferycznych zleć zawodowcowi!

Stworzenie panoramy sferycznej, choć teoretycznie można zrealizować na własną rękę, jednakże do celów reklamowych rekomenduje się zatrudnić profesjonalnego fotografa zajmującego się na co dzień tematyką interaktywnych fotografii. Czemu to zalecane rozwiązanie? Powierzenie tego zadania wykwalifikowanemu fotografowi daje gwarancję przygotowania dobrych jakościowo zdjęć, które na domiar tego będą bardziej przyjazne dla odbiorcy. Sama usługa nie jest także trudno dostępna ani kosztowna. Na stronie Google Moja firma — Street View znajdziemy listę fotografów rekomendowanych przez Google do wykonania zdjęć 360 stopni. W katalogu tym wymienieni są wyłącznie Ci profesjonaliści, którzy sprostali konkretnym wymaganiom jakościowym Google oraz opublikowali wyznaczoną liczbę poprawnych panoram 360 stopni.

Nasze dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]