Na rodzinną imprezę zamów catering okolicznościowy. Sprawdź, dlaczego warto?

Chcesz poznać więcej szczegółów o cateringu okolicznościowym? Zajrzyj na https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/.

Niedługo nadejdzie ważne dla ciebie wydarzenie i pragniesz celebrować je wraz z krewnymi i znajomymi. Niestety jest to liczna grupa gości, których trzeba nie tylko mieć gdzie pomieścić, ale też uraczyć ich pysznymi napojami i daniami. Możesz postarać się przygotować je na własną rękę, jednakże przy dużej liczbie gości ciężko jest tego dokonać w pojedynkę. Na dodatek to twoje święto i chcesz się nim cieszyć, a nie siedzieć w kuchni albo służyć za kelnera. Z tej przyczyny organizację poczęstunku na rodzinne święta polecamy zlecić firmie oferującej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – przygotowanie posiłków zleć profesjonalistom!

Gdy wspomina się o usłudze cateringu większość osób myśli z miejsca o spotkaniach biznesowych albo cateringu weselnym. Jeszcze parę lat wstecz punktem honoru pani domu była samodzielna organizacja ważnych spotkań rodzinnych i wyłącznie przy naprawdę dużej liczbie gości rozważała ona możliwość skorzystania z profesjonalnego wsparcia w tym obszarze. Działo się też tak dlatego, że przez długie lata firmy cateringowe nie oferowała obsługi małych rodzinnych spotkań, a czasami nawet tych większych, o ile nie wiązało się to z wynajęciem lokalu. Obecnie catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – zatem czy skorzystamy z możliwości użyczenia lokalu czy wygodniej będzie zorganizować imprezę we własnym ogrodzie lub domu, firma cateringowa przywiezie nam w wybrane miejsce rewelacyjnie prezentujące się menu.

Catering okolicznościowy – obsługa komersów, chrzcin i komunii

Catering okolicznościowy jest dosłownie ofertą zamawianą na każdą rodzinną okazję. Doświadczeni szefowie kuchni bez problemu przygotują jadłospis harmonizujące ze stylem imprezy, niezależnie od tego czy potrzebujesz catering na komunię, na chrzciny czy urodzinowy. Usługa cateringu okolicznościowego obejmuje dodatkowo obsługę komersów, półmetków i studniówek. Poszukując firmy oferującej tę usługę polecamy wybrać taką, która będzie mogła zaadaptować menu do wymagań i budżetu osoby zamawiającej, jak również wszechstronnie obsłużyć imprezę, m.in. udostępniając doświadczonych kelnerów czy oferując pomoc w przystrojeniu i ułożeniu stolików.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]