Monitoring, ubezpieczenie, ochrona – zalety parkingu przy lotnisku

Sprawdź ofertę parkingu Balice na https://pandaparking.pl

Podróż samolotem jest coraz popularniejszym środkiem transportu, lubianym przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, by rozpocząć wycieczkę musimy w jakiś sposób dostać się do portu lotniczego. Jeśli wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego auta, ale to generuje problem: gdzie go zostawić na czas naszego wyjazdu?

Tani parking przy lotnisku – Twój samochód pod opieką

Jasne, że najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o dowiezienie pod port lotniczy, a następnie o odbiór po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się nocą lub w godzinach pracy. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych portów lotniczych, przykładowo w Balicach koło Krakowa, utworzyły się całodobowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą możemy zostawić samochód na kilka dni. Korzystanie z oferty takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszą własnością czuwa wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a zaparkowane samochody objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co oferują strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają również inne udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach koło Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z walizkami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska także po powrocie. Jeśli w naszym aucie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też zważyć przed wylotem bagaż podręczny i zyskać pewność, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Nasze dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]