Leasing bez BIK dla nowych przedsiębiorstw

Leasing jest zaliczany do najchętniej stosowanych typów umów cywilnoprawnych. Opiera się na udostępnieniu konkretnego przedmiotu przez jedną stronę, w zamian za co druga zobowiązana jest płacić określone w umowie raty. Leasing szczególnie często wybierany jest przez przedsiębiorców – tym sposobem stosunkowo tanio są w stanie zakupić między innymi służbowe auta czy sprzęty. Leasing nie dla każdego jest jednak dostępny – część instytucji niechętnie zawiera umowy z przedsiębiorcami, którzy dotąd niezbyt sumiennie spłacali pożyczki. Na szczęście dostępne są metody, które pozwolą na uniknięcie podobnych trudności.

Leasing bez BIK – czym jest?

W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem z pewnością okaże się leasing bez BIK. Wprawdzie nie oferuje go sporo instytucji, jednak po starannym researchu bez trudu dotrzemy do paru ofert. Dzięki niemu jesteśmy w stanie pokryć zakup każdego wyposażenia niezbędnego do funkcjonowania przedsiębiorstwa – sprzętów biurowych, maszyn drukarskich, wtryskarek czy obrabiarek oraz aut.

Leasing bez BIK – o czym pamiętać?

Wśród propozycji dużo jest takich, które okażą się nie do końca korzystne – zwłaszcza, że instytucje walczą z ryzykiem przerwania spłaty ustalonych w umowie rat. Dlatego wyszukując leasing bez BIK powinniśmy skonsultować wybór razem z doświadczonym doradcą finansowym. Tym sposobem ustrzeżemy się niemiłych pomyłek i tym samym sporych kosztów – warto wszak wiedzieć, iż część propozycji wiąże się z koniecznością regulowania wysokich rat.