Kraków Airport Taxi – podróżuj wygodnie po Małopolsce

Na najważniejszych lotniskach znalezienie taksówki potrafi okazać się sporym problemem. Jeśli jeszcze turyści czy mieszkańcy konkretnego miasta na pewno się z tym uporają, to przedsiębiorcy będą mieć poważne problemy – ich obecność w danym mieście jest zwykle bowiem zaplanowana z dużą starannością. Warto więc wcześniej pamiętać o transporcie do celu podróży. Przedsiębiorstwa świadczące podobne usługi funkcjonują w wielu miastach z dużymi lotniskami – na przykład w stolicy, Katowicach oraz w Krakowie. Należy przy tym dodać, że te firmy wyróżniają się nie tylko opcją zamówienia transportu na daną porę – posiadają poza tym mnóstwo innych zalet. Dlaczego więc warto postawić na taksówkę Kraków Airport Taxi?

Luksusowe Kraków Airport Taxi

Plusem taksówki Kraków Airport Taxi okazuje się też wygoda aut – firma ją oferująca wykorzystuje jedne najbardziej luksusowych wersji Mercedesa i innych uznanych producentów aut. Nie bez znaczenia jest też to, że wybierając tę opcję przewozu nie musimy jechać z innymi pasażerami – samochód zarezerwowany jest jedynie dla nas lub partnera biznesowego. Dobrze nadmienić także o tym, że klienci Kraków Airport Taxi mogą podróżować nie tylko po Krakowie – dostępne jest bowiem zamówienie kursu do innych miejscowości w południowej Polsce lub dalej.

Kraków Airport Taxi – ile zapłacisz?

Kursy do najpopularniejszych Business Parków i biur spółek, rozmieszczonych na terenie miejscowości, klientów Kraków Airport Taxi nie będą wynosić sumy wyższej niż 100 PLN. Na nieco wyższe opłaty musimy przygotować się, jeśli chcemy zlecić kurs do innego miasta położonego w Małopolsce. Przykładowo, podróż do Wieliczki do wydatek od osiemdziesięciu do stu dwudziestu zł – zależnie od tego, ile osób będzie wiezionych jednym kursem. Z kolei na biznesowy kurs w wygodnych warunkach do Oświęcimia czy Katowic wydamy około trzystu zł. Korzystanie z transportu Kraków Airport Taxi zagwarantuje komfortowe warunki na czas delegacji, które zadowolą najbardziej wybrednych.