Komu zlecić przygotowanie projektów mieszkań?

Na joannaklusak.com dowiesz się, kto oferuje aranżację wnętrz Kraków

To, jak wyglądają miejsca, w których przebywamy, ma duży wpływ na nasze samopoczucie. Warto więc zatroszczyć się o to, aby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Projektowanie wnętrz nie wydaje się skomplikowane, jednakże często okazuje się, że aby wykonać je perfekcyjnie, potrzebne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest wysoka – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przeżyjemy kilka lub nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając aranżację wnętrz architektowi dostajemy opiekę specjalisty na wszelkich fazach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań będą w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To szczególnie ważne, gdyż optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga ogromnej wiedzy, którą można nabyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach jednego zlecenia powstają najczęściej trzy projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko projekty wnętrz – inne usługi

Pomoc architekta wnętrz nierzadko nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. Żeby jego propozycje zostały zrealizowane, na ogół niezbędny jest również nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu produktów (bądź ich wskazaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza przygotowaniem projektów mieszkań, architekt oferuje też wsparcie przy doborze nieruchomości, w profesjonalny sposób oceniając potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Nasze dane:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]