Kompleksowa ochrona auta na czas wylotu – parking przy lotnisku

Na pandaparking.pl znajdziesz więcej szczegółów o parking lotnisko Balice.

Szybkość, wygoda oraz sposobność dotarcia także w najbardziej oddalone miejsca świata – to główne plusy lotów samolotem, które spowodowały, że tego rodzaju wyprawy zyskały ogromne uznanie. Podróż, której elementem jest lot, łączy się jednak z pewnymi niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest z całą pewnością konieczność dotarcia do portu lotniczego – a mnóstwo podróżnych w tym celu jest zmuszona przecież przebyć dziesiątki kilometrów. Tak daleką trasę najdogodniej jest pokonać prywatnym samochodem. Co jednak zrobić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać do portu lotniczego? Te oraz inne kwestie związane z dotarciem na lotnisko prywatnym samochodem rozwikła znalezienie dobrze przygotowanego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego międzynarodowych oraz lokalnych przewoźników.

Parking przy lotnisku w Krakowie – zarezerwuj miejsce przez internet

Wylatujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez przeszkód przygotować swój wyjazd tak, by do lotniska dojechać prywatnym samochodem. W Balicach mogą zostawić go na monitorowanym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. W tym czasie nie muszą na pewno martwić się o swój samochód, bo parking zapewnia jego kompleksową ochronę. Nad bezpieczeństwem pojazdu czuwać będą ochroniarze, a posiłkowe zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Korzystanie z usług parkingu usprawnia opcja rezerwacji online, dzięki czemu nie trzeba martwić się, iż po dotarciu na miejsce nie będziemy mieli gdzie na zostawienie auta. Teren parkingu jest dodatkowo utwardzony, co jest szczególnie istotne w czasie opadów śniegu bądź deszczu.

Parking w Krakowie – gwarancja pomocy obsługi

Gdy zdecydujemy się na ofertę parkingu monitorowanego w pobliżu lotnisku możemy liczyć także na liczne udogodnienia, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez komplikacji. Najważniejszym z nich jest bez wątpienia opcja skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty wliczone są w cenę usługi parkowania. Dodatkowo podróżni mogą liczyć na asystę załogi parkingu w wielu sytuacjach, jak np. rozładowany akumulator lub spadek ciśnienia w oponach.

Nasze dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]