Czy warto stworzyć wirtualny spacer 3D dla firmy?

Wirtualny spacer VR. Kompleksową pomoc specjalistów w tej dziedzinie otrzymasz na https://www.fotografsv.pl/wirtualny-spacer-google-street-view/

Wirtualne spacery, które pojawiły się wraz z usługą Google Street View, zyskują coraz bardziej na popularności, dzięki czemu znajdują zastosowanie w reklamie firm. Pozwalają w dostępny sposób pokazać siedzibę firmy lub nieruchomość, która jest ważna w naszym biznesie. Jest to ciekawa prezentacja, którą warto zamieścić w wizytówce Google Moja Firma. Dużo osób nie do końca jednak wie, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy, jak również co zyskamy umieszczając go w wizytówce GMF.

Czym jest wirtualny spacer 3D?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą interaktywne fotografie, które tworzą realistyczny model danego wnętrza. Możemy w nim zaglądać w rozmaite elementy pomieszczeń i przeskakiwać do sąsiednich miejsc budynku, w którym zdalnie przebywamy. Zatem wirtualny spacer to po prostu możliwość odwiedzenia poszczególnych pomieszczeń nieruchomości i swobodnego poruszanie się w jej granicach. Wirtualne spacery publikuje się m.in. obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla internautów przeglądających Google Maps w poszukiwaniu usług w danej okolicy. Wirtualny spacer w wizytówce firmy ma formę zdjęcia, a po kliknięciu tego elementu przenosimy się do dedykowanej strony, gdzie rozpoczynamy wycieczkę po danej nieruchomości. Spacer jest przesyłany na serwery Google, więc nie musimy martwić się o jego utrzymanie ani związane z tym koszta. Możemy go jednak publikować dla klientów na naszej stronie www.

Dlaczego opłaca się stworzyć wirtualny spacer VR??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto dodać do wizytówki z kilku względów. Najistotniejszy z nich to budowanie wizerunku rzetelnej firmy i pokazanie się klientom od najlepszej strony. Dzięki temu dużo chętniej będą wybierali nas z ofert konkurencyjnych marek, jak również będą mieć do nas większe zaufanie. Jeśli na naszej stronie internetowej i w wizytówce Google Moja Firma opublikujemy wirtualny spacer i materiały graficzne bardzo dobrej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas wyżej i będzie wyróżniać nas częściej od konkurencyjnych firm nie posiadających takiego spaceru. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także niesłychanie proste. Na rynku istnieje wielu doświadczonych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie istotne – w krótkim czasie sporządzą taki spacer i dodadzą go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google jest przydatny w wielu branżach. Na pewno będzie to sektor hotelarsko-turystyczny, w której często chcemy pochwalić się oferowanymi pokojami do wynajęcia. Możemy także zaprezentować tą metodą swoje biuro czy punkt, gdzie prowadzimy działalność, np. gabinet medycyny estetycznej lub lokal gastronomiczny. Wirtualny spacer będzie pomocny również wtedy, gdy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, żeby zachęcić ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Nasze dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]