Catering z dowozem – usługa, która ułatwi organizację rozmaitych wydarzeń

Usługi cateringowe - na tej stronie sprawdzisz pełną ofertę.

Gdy aranżujesz wystawne wydarzenie firmowe bądź rodzinne, na które chcesz zaprosić ogromną liczbę uczestników, zapewne nie dasz rady samodzielnie zadbać o poczęstunek dla gości. Nie każdą imprezę da się obsłużyć kupując szybkie przekąski oraz napoje w hipermarkecie – ważne imprezy najczęściej wymagają stosownej oprawy też w sferze dań. Wszak nie wypada rozstawić na stołach osób zaproszonych najzwyklejszych ciasta oraz słodkich napojów. W takich sytuacjach najlepszym wyjściem jest skorzystanie z usługi cateringu.

Pragniesz wynająć usługę cateringową? Jasno komunikuj własne oczekiwania

Firmy oferujące usługi cateringowe zazwyczaj świadczą kilka jego rodzajów. Są to catering firmowy, catering świąteczny, innymi słowy dostarczanie posiłków na Wigilię, jak również catering okolicznościowy, zamawiany głównie z okazji ślubów, chrztów albo urodzin. Oferty te są drobiazgowo dobrane do charakteru poszczególnych eventów, przez co zauważalnie różnią się m.in kosztem oraz wachlarzem dań sugerowanych w ramach usługi. Decydując się na wynajęcie firmy cateringowej należy pamiętać, żeby w kontakcie z usługodawcą jasno wyszczególnić własne oczekiwania, lecz jednocześnie być także otwartym na jego rady. Wszak dla caterera obsługa wydarzeń różnego typu to codzienność, więc doświadczenie zdobyte w tym obszarze umożliwia mu znajdowanie rozwiązań, które usatysfakcjonują wszystkich naszych gości.

Dlaczego warto skorzystać z usługi cateringowej?

Organizacja dań już dla niewielkiej grupy gości jest dużym problemem, głównie wtedy, gdy musimy zrobić to samemu. Zlecenie usługi cateringowej doświadczonej firmie to więc spora oszczędność czasu, który przyda się na koordynację pozostałych istotnych elementów eventu. Jest to także sposobność zaserwowania zaproszonym pysznych potraw przygotowanych przez najlepszych kucharzy. Wypada przy tym zaakcentować, iż ważnym przymiotem posiłków przygotowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko oszałamiający smak, ale też ich prezencja. Prócz tego podmioty, które zajmują się obsługą dużych wydarzeń zapewniają również swoją doświadczoną kadrę kelnerską.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]