Catering imprezowy – obsługa imprez w salach bankietowych i w plenerze

Dalsze informacje o cateringu na imprezę.

Letnie miesiące obfitują w bardzo modne ostatnio wydarzenia plenerowe i pikniki firmowe, ale właściwie każdego dnia w przeróżnych punktach w Polsce mają miejsce konferencje, bankiety albo benefisy. Takie eventy muszą mieć odpowiednią oprawę, której integralną częścią jest profesjonalnie przygotowany i smakowity catering. Najlepszym rozwiązaniem jest zakontraktowanie firmy oferującej wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Smaczne potrawy, doświadczona obsługa – o cateringu na imprezy

Zamówiłeś salę na imprezę bądź wybrałeś już miejsce, w którym zorganizujesz piknik? To wspaniale!! Teraz należy postarać się o to, by uczestnicy imprezy mieli dostęp do smacznych przekąsek, ciepłych posiłków oraz trunków. Pamiętaj, że na czas istotnych gal nie wystarczy ustawić stoliki z przekąskami gdzieś na uboczu sali i spodziewać się, że uczestnicy obsłużą się sami. Liczy się cała oprawa – wygodne rozstawienie stolików, stylowe dekoracje, jak również poprawne rozłożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy eventu bez wątpienia docenią również, jeśli posiłki będą serwować im wprawni kelnerzy, a dania będą wyglądać na talerzu niczym w cenionych restauracjach.

Demonstracja live cooking i nie tylko – plusy profesjonalnego cateringu imprezowego

Zaletą zamówienia oferty cateringu na imprezę jest zdecydowanie to, iż zatrudniona do pomocy ekipa nie tylko przyrządzi świetne dania, ale też kompleksowo zajmie się całą jego oprawą. Potrawy i napoje będą dostarczone w wyznaczoną lokalizację, ekipa firmy cateringowej zamontuje i nakryje stoliki, a później doświadczeni kelnerzy obsłużą obecnych w trakcie wydarzenia. Na życzenie klienta, o ile pozwolą na to warunki wynajętej sali, kucharze mogą zabawić obecnych popisem tzw. live cooking, co dla uczestników może być niepowtarzalną okazją, żeby prześledzić na żywo jak pracują najlepsi szefowie kuchni. Trzeba zatrudnić firmę cateringową, która działa w branży od długiego czasu i która jest biegła w przygotowaniu i obsłudze rozmaitego rodzaju imprez, zarówno tych liczących setki uczestników, jak i niewielkich. W toku ustalania szczegółów zamówienia podpowie ona, jakie napoje, zakąski i dania świetnie będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby przywiezie swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]