Biuro architektoniczne – jakich prac się podejmie?

W tym miejscu uzyskasz kompetentną pomoc specjalistów z biura projektów Kraków

Pracownia architektoniczna świadczy zróżnicowane spektrum usług – spełnia fantazje klientów prywatnych, którzy pragną osiedlić się w ergonomicznym i wygodnym domku, ale też kieruje ofertę do firm czy instytucji publicznych. Architekt może przygotować pełny projekt budynku, a następnie aktywnie doglądać rozwój robót, zaprojektować bieg instalacji wewnątrz nieruchomości, zaplanować renowację domu lub wystąpić z propozycją aranżacji już egzystujących rezydencji.

W czym pomoże Ci rzetelne biuro architektoniczne?

Szukasz nowatorskich, kreatywnych projektów budowlanych? Pragniesz, by Twój dom odróżniał się na tle innych budowli w Twojej miejscowości? A może potrzebujesz konceptu, który sprawi, że Twój dom będzie nowoczesny, a przy tym przytulny? Zapraszamy do naszego biura projektowego! Wśród projektów budowlanych dostępne są zarówno te uwzględniające aktualne trendy w aranżacji przestrzeni, jak i plany inspirowane ponadczasową stylistyką.

Biuro projektów – co pomogliśmy zaaranżować

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio ma zarówno projekty budynków publicznych, wnętrz komercyjnych, jak i aranżacji mieszkań i domów jednorodzinnych. Dotychczasowe realizacje obejmują między innymi biura, zakłady opiekuńczo-lecznicze, obiekty rekreacyjne i pensjonaty. Układ przestrzeni i charakter projektu dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb zamawiającego oraz specyfiki konkretnego obiektu. Nasza pracownia architektoniczna może również opracować plan pojemnych i funkcjonalnych garderób, które pozwolą na najlepsze zagospodarowanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Nasze dane:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]