Aktualizowanie WordPressa sprawia Ci kłopoty? Skorzystaj z pomocy specjalisty!

Poznaj więcej szczegółów o aktualizacji wtyczek na wpmagus.pl.

WordPress, opracowany w głównej mierze jako platforma blogowa, błyskawicznie stał się niezwykle rozpowszechnionym systemem zarządzania treścią. Ponieważ bez trudu można opanować podstawy posługiwania się nim, a przy tym jest szybki, używa się go aktualnie do tworzenia sklepów e-commerce i skomplikowanych stron. Jednak ten system zarządzania treścią może być źródłem niemiłych sytuacji, z tej przyczyny istotną i przydatną usługą jest aktualizowanie WordPressa.

Z jakiego powodu należy zlecić aktualizowanie WordPressa rzeczoznawcy?

Podstawą bezpieczeństwa strony jest niewątpliwie aktualizowanie jej do obowiązującej wersji systemu zarządzania treścią. Nagminnie jednakże firmy po postawieniu strony lekceważą okresowe wdrażanie nowych edycji CMS-a czy aktualizacji używanych wtyczek, przez co wystawiają stronę na ataki cyberprzestępców lub infekcję przez malware. Dodatkowo, pomimo że WordPress jest bardzo łatwym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może skutkować niechcianymi komplikacjami z należytym funkcjonowaniem sklepu lub strony. Dlatego wymagane jest, aby działanie to przeprowadzała zawsze osoba wtajemniczona w niuanse WordPressa, a jeżeli nie mamy w firmie działu informatycznego, powinno się polecić opiekę techniczną nad stroną internetową zewnętrznemu ekspertowi.

Utrzymanie WordPressa – oferta dla freelancerów i dużych i małych firm

Usługa opieki technicznej nad stroną internetową to oferta kierowana przede wszystkim do użytkowników biznesowych, tak małych jak i dużych firm, którzy troszczą się o skuteczne oraz trwałe działanie ich strony oraz ochronę jej zasobów i baz danych. Usługa ta pomocna jest też blogerom oraz freelancerom posiadającym prywatne strony www. W bazowym pakiecie usługi znajduje się przeprowadzenie aktualizacji WordPressa, usuwanie skutków ataków hakerskich oraz wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych. W pakietach rozszerzonych oferowane są też rozmaitego typu monitoringi (przykładowo logowań użytkowników, zmian treści oraz zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]