Wesele w plenerze w pawilonie ogrodowym

Organizujesz imprezę w ogrodzie i głowisz się jak zapewnić stosowne zadaszenie, pod którym schronią się goście na wypadek załamania pogody? A może chcesz zamówić profesjonalny namiot-pawilon? przeczytaj, jakie funkcje posiadają pawilony ogrodowe i na co powinno się zwrócić uwagę przy wybieraniu namiotu.

Zastosowanie pawilonów ogrodowych

Obecne na rynku pawilony ogrodowe wspaniale sprawdzą się w czasie ważnych imprez i rodzinnych uroczystości. Zostały zaprojektowane z myślą o rodzinnych zjazdach, przyjęciach typu baby shower, rocznicach, urodzinach, złotych godach, weselach w plenerze i innych ważnych wydarzeniach, które zasługują na najlepszą oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, jak również modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy ochrania zaproszonych gości nie tylko przed deszczem, ale też przed intensywnymi promieniami Słońca. Namiot-pawilon dobrej jakości zapobiega też kondensowaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego fartuch retencyjny. Zamówić można namioty całoroczne i sezonowe (posiadające nieprzemakalne poszycie). Wybór stosownego modelu winien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Pawilony ogrodowe – nieskomplikowane w montażu i trwałe

Pawilony ogrodowe cechują się mocnym szkieletem i zdołają zachować się w nienaruszonym stanie przez kilka lat, a intuicyjny montaż oraz demontaż pawilonu powodują, że sprosta temu każdy, kto przynajmniej raz rozkładał tradycyjny namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnorodnych rodzajach podłoży – betonowym lub trawiastym. Pawilony ogrodowe posiadają też specjalne ocynkowane stopy kotwiące, które zapewniają stabilność całej struktury.