Trenujesz regularnie? Zainwestuj w profesjonalne bluzy sportowe

Więcej informacji o bluzach sportowych.

Każdy kto uprawia sport systematycznie zapewne ma świadomość, iż jedynie dobrej jakości odzież sportowa pozwala na taką aktywność w całkowitym komforcie. Kompletując strój do ćwiczeń, przede wszystkim tych na świeżym powietrzu, jak piłka nożna, jogging lub jazda na rowerze, nie zapominajmy o zamówieniu bluz sportowych.

Bluzy sportowe i bluzy lifestyle – podstawowe różnice

Modele bluz z suwakiem, kapturem oraz bez od lat są już stałym elementem powszedniej odzieży. Przestały nawet dziwić w zakładach pracy, w których dotychczas obowiązywał rygorystyczny dress code. Bluzy uważane są za odzież typu casual, bo są komfortowe i nie ograniczają ruchów, a szycie ich z grubszych tkanin powoduje, że to świetna odzież wierzchnia na wczesną jesień oraz wiosnę. Bluzy sportowe, aczkolwiek mają dość podobny fason, na wiele sposobów różnią się od bluz casual. Te ostatnie na ogół szyte są w 100% z bawełny bądź bawełny z niewielką domieszką m.in. elastyny. Bluzy sportowe natomiast nieraz zrobione są w całości z poliestru. Jest to niezwykle wytrzymała tkanina syntetyczna, która nie ulega za szybko rozciąganiu i wolniej się przecierać. To dlatego jest znakomita do produkcji strojów sportowych, które muszą wytrzymać znaczne przeciążenia oddziałujące na nie w trakcie dynamicznych ćwiczeń. Prócz tego poliester skutecznie odprowadza wilgoć ze skóry, wobec tego ćwiczący nie spędza kilku godzin w wilgotnych od potu ubraniach.

Zamawiaj bluzy sportowe wysokiej klasy – będziesz ich używać bardzo długo

Szukajmy przede wszystkim odzieży uznanych marek. Istotnie, należy wobec tego przygotować się na wyższy koszt takiej bluzy, jednakże w zamian dostajemy artykuł o wysokiej jakości z lepszych materiałów, który zapewne posłuży nam dłużej. Jeżeli jakiś rodzaj bluzy sportowej ma konkretne zastosowanie, nie warto korzystać zamiast niej z uniwersalnej odzieży, np. bluzy bramkarskie posiadają dodatkowe osłony na łokciach ochraniające bramkarza w czasie wykonywania parad, z kolei bluzy dla biegaczy mają wysoki kołnierz, który osłania przed wiatrem. By nie mieć wątpliwości, że nabywamy oryginalny towar, wybierajmy sklepy firmowe bądź prowadzone przez autoryzowanych dystrybutorów, które oferują duży asortyment bluz sportowych damskich, męskich oraz dziecięcych.

Nasze dane:
RS Active S. Szmal R. Wasiak s.c.
ul. Zagnańska 84B
25-528 Kielce

Mob.: +48 798-558-877
E-mail: [email protected]