Szukasz czegoś innego na okna? Polecamy shuttersy wewnętrzne

Jeśli potrzebujesz okiennic wewnętrznych shutters, koniecznie odwiedź tę stronę.

Projektując wystrój domu, rzadko poświęca się dużo uwagi ozdobie okien. W większości wypadków decyzja pada na standardowe rozwiązanie, czyli zasłony i firanki, które nieraz łączone są dodatkowo z żaluzjami. Jednakże jest jeszcze jedno budujące sobie grono zwolenników rozwiązanie – okiennice ozdobnea więc shuttersy.

Na okna, ale także na drzwi – wykorzystanie nowoczesnych okiennic wewnętrznych

Najważniejszym atrybutem shuttersów (czy też w spolszczonej wersji – szatersów) jest to, iż poziome lamele zamontowane na tych okiennicach wewnętrznych ruszają się, a więc można ustawiać je w różnych pozycjach, w zależności od potrzeb domowników. Wykonuje się je z listw drewnianych, z płyt pilśniowych, a także polichlorku winylu (PCV). Okiennice ozdobne shutters zakłada się najczęściej na oknach, jednakże jednakowo dobrze sprawdzą się na drzwiach oraz w szafach. Shuttersy to co prawda dodatek na okna, który w naszym budownictwie spotyka się nadal okazjonalnie, ale każdy z nas na pewno widział je w telewizji czy w kinie, gdyż tego typu okiennice są często używane na terenach z gorącym klimatem, czyli w Nowej Zelandii czy południowych Stanach USA.

Czy warto zdecydować się okiennice wewnętrzne shutters?

Nie licząc tego, że shuttersy okiennice wewnętrzne shutters doskonale wyglądają, mają one również praktyczne zastosowanie. Przy ich użyciu można regulować wykorzystanie energii słonecznej: latem powstrzymywać gromadzenie się nadmiaru ciepła w pokojach, a w zimne – zapobiegać jego utracie. Shuttersy bardzo dobrze komponują się z różnymi stylami wnętrz i da się je umieścić je na zdecydowanej większości ram okiennych. Wytwarza i instaluje się je na zlecenie, co przyczynia się do tego, że są – nie da się ukryć – kosztowniejszym rozwiązaniem aniżeli na przykład rolety. Shuttersy jednakże nadają wnętrzom niezmiernie atrakcyjny wygląd, w wyniku czego podnoszą wartość posesji. Warto także zaznaczyć, że kąt lameli okiennic wewnętrznych typu shutters jest ustawiane bez użycia żyłek, co właściciele zwierzaków lub rodzice małych dzieci, które rozerwać wystające żyłki, uznają z pewnością za dodatkowy plus.

Nasze dane:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]