Słoiki z kranikiem – częstuj gości alkoholem z klasą

Dowiedz się więcej o słoiku z kranem na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107

Od jakiegoś trwa nawrót popularności słoików. Nie uważamy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub przygotowywanych własnoręcznie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych deserów i napojów. Ogromną popularnością cieszą się szczególnie duże Słoiki z kranikiem, które posiadają mnóstwo zastosowań. Do czego możemy je wykorzystać? Kiedy przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiej przyczyny choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranem do nalewek

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, iż świetnie nadają się one do wytwarzania domowych napojów – takich jak likiery i nalewki. Słoiki mają spore pojemności (na ogół są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na przygotowanie dosyć dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika, zaś dzięki kranikowi bez problemu zlejemy gotowy napój do butelek, łatwo i błyskawicznie pozbywając się zużytego surowca bez konieczności używania wężyków i filtrów.

Słoiki z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem wspaniale prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To sprawia, że regularnie jest on stosowany do serwowania napojów – zwykle podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranem wyśmienicie sprawdzi się także podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania oranżad, kompotów, soków i lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina czy też ponczu. Jego atutem jest również to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając klarowny napój.

Nasze dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]