Skanery 3D. Jakie marki oferuje dystrybutor?

Znajdź skanery 3D

Asortyment firmy CadXpert zawiera profesjonalne skanery 3D. W sklepie nabyć można urządzenia następujących marek, takich jak:
– Shining 3D – skanery EinScan i FreeScan,
– DOF (Degree of Freedom) – skanery dla protetyków dentystycznych,
– RS SCAN – ortopedyczne skanery 3D.

Shining 3D – skanery od pomysłodawcy licznych patentów

Marka Shining 3D od ponad 10-ciu lat (a dokładnie od 2004 r.) wytwarza najwyższej klasy urządzenia do druku przestrzennego (skanery 3D, ale też drukarki 3D, oprogramowanie oraz usługi projektowania i produkcji). Shining 3D cechuje się innowacyjnością, jest również pomysłodawcą wielu patentów – do 2015 r. sfinalizowali ich łącznie paręset (m.in. na oprogramowanie oraz wzory). Skanery 3D tego producenta są szeroko stosowane w motoryzacji, lotnictwie, przemyśle i szeregu innych branżach przemysłu. Sprzęt Shining 3D dąży do podniesienia jakości, zwiększenia efektywności i redukcji nakładów na produkcję.

Skanery 3D DOF – 3 kolekcje produktów

Wyróżnia się DOF skanerów 3D firmy DOF:
– Edge – to linia produktów, które cechują się szybkością oraz precyzją. Aż 6 metod skanowania do wyboru umożliwia jeszcze staranniejsze dostosowanie potencjału sprzętu do potrzeb użytkownika. Skanery 3D z tej kolekcji gwarantują wysoką precyzję skanów, a zarazem są łatwe w obsłudze i funkcjonalne. Umożliwiają skan również obszarów o trudnym dostępie (przykładowo wycisku dentystycznego), dlatego są wykorzystywane w implantologii oraz dentystyce.
– Freedom – ta linia produktów jest najszybsza i najprecyzyjniej działająca. Przy zastosowaniu technologii Stable Scan Stage (SSS) wykorzystującej ruchomą jednostkę optyczną, skan jest niezwykle dokładny. Szybka praca, prosta i komfortowa obsługa, stabilny pomiar danych to pozostałe plusy urządzeń z kolekcji Freedom.
– Swing – skanery z tej linii wyróżniają się kształtem (przypominają literę L), dwiema kamerami, łatwą obsługą oraz znaczną skutecznością i prędkością pomiarów. Sklep CadXpert posiada w asortymencie też skanery 3D HD – użyte w nich aparaty o dużej rozdzielczości umożliwiają efekt w jakości HD.

Skaner 3D Tiger od RS SCAN dla producentów obuwia i ortopedów

Ostatnia kategoria skanerów 3D w sklepie CadXpert to urządzenie marki RS Scan – ortopedyczny skaner 3D Tiger. Czym cechuje się ten sprzęt? Wyjątkową szybkością działania – skanowanie trwa od 5 do 15 sekund. Zastosowanie aż 9 kamer: ośmiu w kolorze i jednej monochromatycznej zapewnia znakomite odwzorowanie obiektów oraz dokładność. Skaner 3D Tiger jest stworzony głównie do producentów obuwia, rehabilitantów oraz ortopedów. Precyzja jego działania jest wykorzystywana do odwzorowywania stóp, butów i wkładek.

Skanery 3D – jakie ceny osiągają?

Druk 3D i skan 3D nieustająco się rozwijają, za zmianami idzie zaś użycie coraz to nowszych technik oraz tworzyw. To wszystko sprawia, iż skanery 3D i ich koszt stopniowo obniżają się. Dawniej były to urządzenia, które posiadały wyłącznie największe korporacje, współcześnie wysokiej jakości skaner 3D to koszt, na który stać nawet małe przedsiębiorstwo. sklepie CadXpert podstawowe modele skanerów 3D są już od 7 tys. złotych (np. model Shining3D Einscan SE). To małych rozmiarów urządzenie o wadze nieco ponad 2 kg łączy w sobie skan w połączeniu z drukiem 3D, działa szybko, precyzyjnie i odwzorowuje wszystkie detale.

Gdzie najlepiej zamawiać skanery 3D?

Czy wygodniej zamówić wysokiej klasy skaner 3D w sklepie stacjonarnym czy online? Za zakupami w e-sklepie przemawia opcja zrobienia ich o każdej porzednia i nocy, a także nieograniczony czas, aby dogłębnie zastanowić się nad wyborem urządzenia dopasowanego do naszych potrzeb. A z zakupów stacjonarnych? Możliwość obejrzenia urządzeń na żywo i konsultacje ze specjalistami. Ale można połączyć jedno z drugim – można wybrać online wstępnie jakieś urządzenie, a w następnej kolejności umówić się (przy pomocy formularza kontaktowego, mailem bądź telefonicznie) na konsultacje w showroomie CadXpert, który mieści się w Krakowie. Skaner 3D lub inny sprzęt do druku przestrzennego to poważna inwestycja, zatem warto podjąć decyzję o jego zakupie po skorzystaniu z merytorycznego wsparcia doradców CadXpert. Po zakupie CadXpert zapewnia szkolenie użytkowników z obsługi urządzenia, pełną obsługę posprzedażową, jak również serwis.

Nasze dane:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]