Samochody Renault – które części zamienne kupujemy najczęściej?

Sprawdź, gdzie kupić części Renault Kraków

Auta Renault nadal cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy doceniają różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 roku Polacy nabyli ponad 3500 pojazdów Megane oraz pięć tysięcy modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Ogromnym zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym roku kupiono prawie 2,8 tyś sztuk tego modelu.

Części Renault – które często ulegają awarii?

Masz już wyśniony auto i chcesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozmaitych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w bogato wyposażonych sklepach online. Można w nich zaopatrzyć się w elementy nadwozia, silnika, układu chłodzenia oraz podwozia, jak i wiele pozostałych. Z opinii użytkowników wynika, że często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu uskarżają się posiadacze Clio. Problemy podobnej natury mają osoby, które nabyły Renault Megane, chociaż w tym przypadku szwankują też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów oryginalne części zamienne Renault

Systematyczne przeglądy techniczne i wymiana najszybciej niszczących się elementów eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego użytkowania samochodu tej francuskiej marki. Dostępne w sklepach internetowych elementy są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niesprawne podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów.

Nasze dane:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]