Przechowywanie domowych nalewek – balon do wina

Jeśli chcesz nabyć gąsior na wino, koniecznie sprawdź superbutelki.pl

Balon na wino to doskonały podarunek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do składowania alkoholi domowej roboty. W jakich pojemnościach występuje gąsior do wina? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Gąsior na wino – niecodzienny prezent

Dostępny w sprzedaży balon do wina występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą być wykorzystane jako oryginalny podarunek dla znajomych – baniak na wino napełniony własnoręcznej roboty trunkiem można wręczyć z okazji urodzin, imienin, jubileuszu, rocznicy ślubu lub obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to też perfekcyjna ozdoba stołu w czasie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – złotych godów, osiemnastek, wesela i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z troską o najmniejszy szczegół baniak do wina wspaniale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior do wina – chroń domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak na wino o pięciolitrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej porcji trunków. Takie pojemniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chciałbyś poczęstować uczestników własnoręcznie wykonanym słodką nalewką owocową lub winem? Dzięki baniakom do wina bez problemu przewieziesz wyśmienite trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych butelek. 5-litrowe balony do wina wykonane są z grubego, solidnego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Nasze dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]