Pasty BHP do rąk – łatwo usuń smar, oleje czy farbę ze skóry

Zobacz, gdzie zamówić pastę BHP do rąk, wejdź na verdeavis.pl/higiena/pasty-do-rak.html

Rzemieślnicy, pracownicy warsztatów samochodowych, osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych czy kominiarze – to zaledwie niektóre z grup zawodowych narażonych na kontakt z substancjami, których ciężko pozbyć się ze skóry dłoni. Należą do nich głównie różnego rodzaju sadze, smary, oleje, farby, jak również, w mniejszym stopniu, pyły i opiłki. Pracodawcy takich osób są zobowiązani do dostarczenie im środków czystości pozwalających na usunięcie takich zabrudzeń. Najefektywniejsza jest pod tym względem pasta do mycia rąk.

Pasta do mycia rąk – jak działa?

Pasta do rąk różni się od innych środków czyszczących wykorzystywanych każdego dnia w naszych domach. Z uwagi na fakt, że jest stosowana do usuwania bardzo trwałych zabrudzeń, powinna wyróżniać się odpowiednimi właściwościami ściernymi. Z tego powodu producenci past tego rodzaju dodają do nich drobinki minerałów lub specjalnie dobranych tworzyw sztucznych, które usuwają brudzące substancje z zagłębień w skórze. Zarówno środki myjące użyte w paście do rąk, podobnie jak substancje, które one usuwają, mają drażniące działanie. Dobrze więc, żeby pasta zawierała dodatkowo substancje o działaniu nawilżającym i łagodzącym podrażnienia.

Gdzie przyda się pasta do mycia rąk?

Jak już napomknęliśmy, pasta BHP do rąk ma zastosowanie przede wszystkim w zakładach przemysłowych, usługowych i rzemieślniczych. Oczywiście przyda się też w domu – będzie bardzo pomocna w czasie porządków bądź w amatorskim warsztacie majsterkowicza. W takich sytuacjach należy sięgnąć po małe opakowania pasty o pojemności do kilkuset gramów. Warsztaty i zakłady do wyboru mają z kolei bardziej oszczędne opakowania mieszczące od 10 do 30 kg preparatu.

Nasze dane:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]