Panele dachowe na rąbek pasują do wielu stylów architektonicznych

Zobacz, gdzie kupić blachę na rąbek stojący.

Blachy na rąbek stojący to coraz popularniejsza forma pokrycia dachowego. Jakie cechy różnią ją od pozostałych pokryć dachowych? Czemu opłaca się je kupić? Prezentujemy blachy na rąbek oraz sposoby ich użycia.

Blacha na rąbek – piękny wygląd oraz wytrzymałość

Blachy na rąbek wspaniale godzą funkcjonalność z zaletami estetycznymi, z tej przyczyny zdobywają coraz szersze uznanie. Bardzo dobrze prezentującą się oraz trwałą blachę na rąbek wykorzystuje się zarówno w przypadku nieruchomości, w których potrzebna jest rekonstrukcja pokrycia dachowego, jak i współczesnych domach. Ten materiał budowlany może być położony na dachach dwuspadowych oraz płaskich, jak również tam, gdzie więźba jest skomplikowana. Panele dachowe na rąbek stojący są przywożone na plac budowy w formie niewielkich arkuszy. Znamionują się bezproblemowym oraz jednocześnie błyskawicznym montażem. Takie pokrycie dachowe wspaniale współgra z różnymi stylami architektonicznymi (na przykład ze stylem dworkowym lub minimalistycznym), a przy tym jest niepodatne na korozję oraz trwałe.

Nowoczesne pokrycia dachowe – obniż koszty związane z budową

Blacha na rąbek przewyższa standardowe dachówki pod kątem zastosowanej technologii i solidności. Panele te są wykonywane z grubej blachy i wykończone dodatkową warstwą gwarantująca protekcję przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, jak m.in. promieniowanie słoneczne czy deszcz i śnieg. Blacha na rąbek stojący jest sprzedawana w wielu modelach, co pozwala na dostosowanie jej do niecodziennej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe mają też wpływ na minimalizację kosztów związanych z budową – zdecydowanie zmniejszają ilość odpadów, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Przesądzając o użyciu blachy na rąbek, warto nabyć ten materiał bezpośrednio od dystrybutora.

Nasze dane:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08