Odświeżacze powietrza – w kostce, aerozolu lub formie koncentratu

Szukasz neutralizatorów zapachu? Wejdź na https://verdeavis.pl/wyposazenie/odswiezacze-powietrza.html.

Na to, jak mieszkanie będzie oceniane przez odwiedzających go gości, ma wpływ nie tylko jego wygląd. Równie istotny jest zapach. Niestety, nawet przy zachowaniu całkowitego porządku, nie uda nam się wyeliminować z domu wszystkich przyczyn niemiłych nut zapachowych. Mogą one pochodzić z kuchni, toalety, a także pozostałych pomieszczeń. Na szczęście wachlarz sposobów, pomogą zamaskować przykre zapachy, a nawet całkowicie je usunąć, jest naprawdę szeroki. Najlepsze rezultaty daje stosowanie neutralizatorów zapachu.

Neutralizatory zapachu – wkłady do muszli oraz rozpylacze

Neutralizatory zapachu mają różnorodne postacie, dzięki czemu bez problemu dobierzemy je do indywidualnych wymogów. Najpopularniejsza postać, w jakiej spotyka się profesjonalne odświeżacze powietrza to płynny koncentrat. Należy rozrzedzić go wodą w odpowiedniej proporcji, a w następnej kolejności przelać do butelki z rozpylaczem i użyć w danym pomieszczeniu. Odświeżacze powietrza przyjmują także inne postacie – np. wkładek do muszli klozetowej lub pisuaru, jak również automatycznych rozpylaczy, które uruchamiają się we wskazanych godzinach albo po ujawnieniu odpowiedniego stężenia jakiejś substancji.

Neutralizatory zapachu – dla firm sprzątających

Profesjonalne neutralizatory zapachu, w przeciwieństwie do preparatów sporządzonych z myślą o domowym użytku, są przeznaczone do innych zastosowań. Bazową kategorię ich odbiorców stanowią firmy sprzątające. Za ich pomocą mogą w sprzątanych łazienkach i innych pomieszczeniach zredukować nieprzyjemne nuty. Neutralizatory zapachu są także wykorzystywane przez inne firmy – na przykład kina, restauracje lub stacje benzynowe, jak również placówki jak np. szpitale i żłobki oraz inne podmioty posiadające własne, ogólnodostępne toalety.

Nasze dane:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]