Nie tylko firanki i zasłony – zdecyduj się na shuttersy na okna!

Tu znajdziesz więcej informacji o shutters okiennice.

Planując aranżację wnętrza, rzadko przeznacza się dużo uwagi na dekorację okien. Najczęściej decyzja pada na klasyczne rozwiązanie, to znaczy zasłony i firanki, które czasem łączone są z roletami. Aczkolwiek jest jeszcze inne zdobywające sobie grono sympatyków rozwiązanie – okiennice wewnętrzne, czyli innymi słowy – shuttersy.

Na okna, ale także na drzwi garderoby – zastosowanie shuttersów

Nadrzędnym atrybutem shuttersów (lub też w spolszczonej wersji – szutersów) jest to, że lamele zainstalowane na tego rodzaju okiennicach dekoracyjnych poruszają się, tym samym można bez trudu je ułożyć pod przeróżnymi kątami, w zależności od potrzeb lokatorów. Wytwarza się je z PCV, listw drewnianych, jak również z płyt pilśniowych. Okiennice wewnętrzne shutters montuje się w głównej mierze na oknach, niemniej jednak rewelacyjnie sprawdzą się też na drzwiach szafy. Shuttersy to wprawdzie dodatek na okna, który w polskich domach wykorzystuje się w dalszym ciągu okazjonalnie, ale każdy z nas zapewne kina bądź telewizji, bowiem tego rodzaju okiennice są często używane na obszarach z ciepłym klimatem, a więc w Afryce Południowej i w krajach śródziemnomorskich.

Shuttersy pasują do przeróżnych stylów aranżacyjnych

Shuttersy to okiennice dekoracyjne które nie tylko świetnie się prezentują, ale mają też zastosowanie. Za ich pomocą można kontrolować wykorzystanie energii słonecznej: w upalne miesiące ograniczać nagrzewanie się pomieszczeń, a zimą – zatrzymać ciepło przez dłuższy czas. Shuttersy bardzo dobrze komponują się z wieloma stylami aranżacyjnymi i da się je założyć je na większości ram okiennych. Wykonuje i instaluje się je na zlecenie, co przyczynia się do tego, iż są bez wątpienia droższym rozwiązaniem aniżeli na przykład żaluzje. Shuttersy jednakże nadają wnętrzom niezwykle szykowny wygląd, w wyniku czego podnoszą wartość nieruchomości. Warto również uwydatnić, że kąt lameli shuttersów jest ustawia się bez użycia linek, co posiadacze psotnych psów i kotów czy rodzice małych dzieci, które poplątać sterczące żyłki, uznają zapewne za duży atut.

Nasze dane:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]