Namioty weselne – śluby w amerykańskim stylu

Wesele w amerykański stylu stają się coraz bardziej popularne, nic więc dziwnego, że młode pary chętnie wynajmują namioty weselne, które spełnią ich oczekiwania. Organizujesz ślub na świeżym powietrzu i chcesz znaleźć najlepszy produkt? Sprawdź nasze wskazówki!

Namiot ślubny a liczba gości

Popularność wesel na świeżym powietrzu powoduje, że na rynku dostępnych jest bardzo wiele namiotów na wesele, a ich różnorodność pozwala na dobranie produktów spełniających wszelkie potrzeby przyszłych małżonków. W sprzedaży można spotkać zarówno namioty ślubne, które przydadzą się podczas organizacji wesela dla pokaźnej liczby gości, jak i modele stworzone z myślą o kameralnych imprezach. Urządzasz niewielkie przyjęcie na działce, a może bardziej wystawną uroczystość? Jeżeli masz większe potrzeby, sprawdź dostępne na rynku hale namiotowe, w których bez trudu pomieścisz wszystkich gości.

Namiot ślubny – dwuspadowy czy typu gwiazda?

Wielkość namiotu to oczywiście nie jedyny element, który należy wziąć pod uwagę przy dokonywaniu wyboru. Niezwykle istotny jest również rodzaj konstrukcji. Do najczęściej spotykanych typów należą – hale namiotowe, namioty bankietowe, namioty typu Turek, Stretch, Gwiazda, pawilony, tzw. jurty, modele z dachem spiczastym lub dwuspadowym, a także hale z plexi.

Namiot weselny – zadbaj o wygodę zaproszonych

Ważna jest również solidna budowa namiotu – najlepsze są modele skonstruowane z grubych stalowych rur i stóp kotwiących ocynkowanych ogniowo. Maksymalny komfort zapewnią nieprzemakalne poszycia, które ochronią też przed promieniowaniem ultrafioletowym oraz zapobiegną skraplaniu wody na ściankach czy wydostawaniu się ciepła z namiotu.