Maty przemysłowe – higiena i bezpieczeństwo miejsca pracy

Sprawdź, gdzie kupić maty dezynfekcyjne przejazdowe

Maty podłogowe mają mnóstwo zastosowań i są używane w gastronomii, służbie zdrowia, przemyśle i innych sektorach rynku. Jesteś zainteresowany funkcjonalnymi i ergonomicznymi wycieraczkami przemysłowymi? Dowiedz się, jak się je wykorzystuje.

Mata dezynfekcyjna przejazdowa – zastosowanie?

Maty dezynfekcyjne użytkowane są w wielu branżach – przy stanowiskach obróbki metali, w myjniach, warsztatach samochodowych, na stacjach benzynowych, lokalach gastronomicznych, w szpitalach specjalistycznych, kuchniach, w zakładach przetwórstwa spożywczego, stanowiskach obróbki żywności, przy hodowli trzody chlewnej, narzędziowniach, czyli zawsze tam, gdzie wymagane jest utrzymanie czystości. Maty dezynfekcyjne zapobiegają rozprzestrzenianiu się niebezpiecznych drobnoustrojów chorobotwórczych – bakterii, wirusów i grzybów, a także minimalizują ryzyko przenoszenia się pyłu czy opiłków. W sprzedaży dostępne są również maty olejochłonne, które wspaniale sprawdzają się w warsztatach i innych obiektach, gdzie istnieje ryzyko przenoszenia się na obuwiu różnych smarów. Maty te absorbują bowiem ciecze oleiste.

Maty przemysłowe – popraw bezpieczeństwo i wygodę pracy

Maty dezynfekcyjne przejazdowe posiadają właściwości antypoślizgowe i amortyzujące, dzięki którym poprawia się bezpieczeństwo i wygoda zatrudnionych oraz innych ludzi znajdujących wewnątrz obiektów. Wybrane maty przemysłowe są pokryte warstwą z dodatkiem korundu, co pozytywnie wpływa na ich antypoślizgowe właściwości. Dodatkowo profile najazdowe mat przemysłowych chronią przed ewentualnym potknięciem się.

Nasze dane:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]