kontener na gruz, kontener na odpady

Kontenery na gruz i złom dla firm remontowych

Kontenery na odpady pełnią bardzo ważną funkcję podczas wykonywania robót remontowo-budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem zutylizowanie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych czynnościach. Jakie kontenery stalowe są w sprzedaży? U kogo można je kupić?

Kontenery na gruz – postaw na wysoką jakość

Na rodzimym rynku produkcją pojemnych i trwałych kontenerów na odpady zajmuje się spółka Ekombud – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty parające się wypożyczaniem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc śmieci powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz ceglany i betonowy, złom oraz wszelkiego rodzaju odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

U producentów możemy wybierać z dużej ilości wariantów pojemników na odpady. Są pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery stalowe, kontenery z pokrywą, otwarte, muldy symetryczne i asymetryczne oraz wiele innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najchętniej używane są modele samowyładowcze, hakowe, a także rolkowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. W zależności od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener lub otwarty. Na placach budowy nierzadko wykorzystywane są także kontenery do przewozu surowców sypkich – głównie są to modele samowyładowcze, gdyż można je prędko opróżnić.

Nasze dane:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]