Jednorazowe papierowe serwetki – zastosowanie

Zobacz, gdzie kupić serwetki papierowe dekoracyjne, wejdź na https://verdeavis.pl/higiena/serwetki-obiadowe.html

Papierowe serwetki to artykuły higieniczne, które powinny być częścią wyposażenia każdej kawiarni, restauracji lub dowolnego lokalu serwującego pożywienie. Jakie rodzaje serwetek są najczęściej wybierane? Co trzeba mieć na uwadze podczas zamawiania tego produktu?

Papierowe serwetki – gdzie się ich używa?

Serwetki papierowe są wykorzystywane we wszelkiego typu lokalach gastronomicznych – od barów szybkiej obsługi, przez pizzerie, zakładowe i przedszkolne stołówki, sale bankietowe, herbaciarnie, aż po puby. Te artykuły higieniczne jednokrotnego użycia są znakomitym zamiennikiem tradycyjnych serwetek wykonanych z tkaniny, a jednocześnie pozwalają znieść wydatki ponoszone na ich prania oraz przechowywania. Na rynku obecne są różnego rodzaju serwetki gastronomiczne – jednowarstwowe chusteczki do dozowników wykorzystywane w stołówkach samoobsługowych, a także mocne dwuwarstwowe serwetki z włókniny, które nie rozdzielają się w trakcie użycia, przez co świetnie wypełniają swoje zadanie.

Serwetki gastronomiczne – postaw na najwyższą jakość

Chciałbyś zaopatrzyć swoją stołówkę w mocne serwetki papierowe? Weź pod uwagę produkty dozowane pojedynczo. Pozwala to na osiągnięcie znacznych oszczędności, redukując zarazem ilość generowanych śmieci. Popularne są też dekoracyjne serwetki papierowe, sprzedawane w rozmaitych kolorach – są one przeznaczone do lokali, w których niezwykle istotne jest wywołanie dobrego wrażenia. Na specjalną uwagę zasługują serwetki papierowe marki Tork, które charakteryzują się niezwykłą chłonnością i trwałością. Artykuły te można nabyć zarówno w wersji dostosowanej do popularnych dozowników na stolik (wertykalnych i horyzontalnych), jak i dyspenserów na ladę bądź do zabudowy.

Nasze dane:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]