Jakie drukarki 3D oferuje CadXpert?

Jeśli szukasz profesjonalnych drukarek 3D, koniecznie wejdź na https://cadxpert.pl/drukarki-3d/.

W ofercie firmy CadXpert znajdują się wyłącznie drukarki 3D od wiodących producentów tych rozwiązań: FormLabs oraz MakerBot, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które mamy w naszej sprzedaży, pracują między innymi w technologiach: FDM, SLA i PolyJet.

Drukarki 3D Stratasys – zmniejszą wydatki na produkcję

Stratasys jest globalnym liderem branży drukarek 3D. Od ponad 3 dekad – a konkretnie od 1988 r. – dostarcza klientom najnowocześniejsze technologie i maszyny. Ocenia się, iż stosując drukarki 3D oraz pozostałe produkty Stratasys można nieomalże o 90% zredukować wydatki na produkcję i czas na nią przeznaczony. Kluczowe założenia pracy ekspertów marki Stratasys to gwarantowanie najwyższej jakości usług i urządzeń, a także pomoc techniczna oraz merytoryczna. Najlepiej sprzedające się produkty oferty drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla przemysłu oraz biznesu. Nowinką w asortymencie CadXpert jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Formlabs – desktopowe drukarki 3D

Kolejnym uznanym producentem drukarek 3D jest Formlabs. Czym charakteryzuje się ta firma w branży urządzeń do druku 3D? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w najbardziej zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, takie jak SLA i SLS. Nowość w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – model desktopowy, działający w nowatorskiej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest formą technologii SLA. Ten model – podobnie jak wszelkie inne urządzenia firmy Formlabs – charakteryzuje się funkcjonalną konstrukcją i prostą obsługą. Czym prekursorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Wyraźnie lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz prędkością druku, a także precyzyjnym odwzorowaniem najdrobniejszych szczegółów. W LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, dzięki temu można szybko uzyskać jednakowe makiety, co jest wyjątkowo pożądane w powtarzalnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot – wydruki w technologii FDM

MakerBot konstruuje wysokiej jakości profesjonalne urządzenia do druku 3D, pracujące stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tej firmy mają szerokie zastosowanie w rozlicznych gałęziach biznesu, przemysłu, edukacji i wielu innych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który korzysta z materiałów dostępne dla kolekcji Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Uzyskany druk jest dokładny oraz solidny, a podczas procesu drukowania nie dochodzi do przesunięcia się warstw ani nie występują odkształcenia.

Nasze dane:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]