Jak utrzymać czystość w domu i firmie? O chemii profesjonalnej

Dalsze informacje o profesjonalnych środkach czystości

By utrzymać czystość – tak w zakładzie pracy lub budynku użyteczności publicznej, jak i w domu – potrzebne są odpowiednie sprzęty oraz preparaty. O ile do zwykłych prac porządkowych zwykle wystarczające będą uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to dużo zadań będzie wymagało użycia chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czystości pomagają uporać się nawet z poważnymi zabrudzeniami, zapewniając szybkie sprzątanie i pozbycie się szkodliwych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie wytwórców i dystrybutorów chemii profesjonalnej?

Profesjonalna chemia przemysłowa – dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw

Asortyment chemii przemysłowej skierowany jest zarówno do firm (przede wszystkim ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie firm wytwarzających i dystrybuujących chemię przemysłową znajdziemy środki, dzięki którym usuniemy pobrudzenia z rozmaitych powierzchni – również tych porowatych i tym samym ciężkich do dokładnego umycia. Są wśród nich preparaty stworzone z myślą o usuwaniu rzadkich zabrudzeń, m.in. ognisk pleśni, osadu z tłuszczów, graffiti lub kamienia kotłowego.

Chemia gospodarcza – profesjonalna pielęgnacja powierzchni

Profesjonalne środki czyszczące pozwalają też na ochronę oraz konserwację powierzchni w znacznym stopniu wystawionych na niszczycielskie działanie rozmaitych czynników i wandalizm. Znajdziemy pośród nich środki chroniące przed graffiti, środki do zabezpieczenia stali przed korozją, impregnaty do elementów wykonanych z drewna, jak również specjalne powłoki polimerowe i akrylowe. Warto wspomnieć, że powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do rozmaitych powierzchni (między innymi linoleum bądź betonu) i nie tylko zabezpieczają je przed pobrudzeniami, ale też nadają im ładny wygląd.

Nasze dane:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]