Gdzie kupić oryginalne części do Citroena?

Jeśli potrzebujesz części zamiennych Citroen, kliknij tutaj.

Citroen jest marką z tradycją sięgającą początków XX w., od dekad znana dobrze polskim kierowcom. Jej pojazdy w naszym kraju są cenione z uwagi na wysoką dostępność, przystępną cenę i przede wszystkim za pokaźną liczbę warsztatów wyspecjalizowanych się w ich serwisowaniu. Największą popularnością cieszą się takie modele jak Jumper, C-Crosser, C4, C5, C6, C-Elysse, Nemo, Saxo, Xsara i Xantia. Oczywiście, tak jak pojazdy pozostałych marek, ulegają one awariom, więc właściciele samochodów od francuskiego producenta muszą być gotowi na to, że z czasem będą musieli nabyć części zamienne.

Części Citroen – co kupujemy najczęściej?

To, jakie części z reguły pierwsze odmawiają posłuszeństwa jest zależne głównie od konkretnego modelu – każdy z nich ma inne wady, z których wynikają inne awarie. W pierwszej kolejności warto na pewno napomknąć o substancjach chemicznych, które zużywają się w wyniku codziennej eksploatacji auta. Są to przede wszystkim płyn chłodniczy, olej silnikowy, płyn hamulcowy oraz czynnik chłodniczy w układzie klimatyzacji. Regularnych wymian, których ze względu na bezpieczeństwo nie wolno lekceważyć, potrzebują także moduły układu hamulcowego: klocki oraz tarcze.

Gdzie łatwo i tanio kupić części do Citroena?

Najodpowiedniejszą opcją będą zawsze oryginalne części Citroen – te od innych producentów, często pochodzące z chińskich manufaktur, w niektórych przypadkach cechują się niską jakością, co negatywnie wpływa na wygodę i bezpieczeństwo jazdy. Z tej przyczyny właściciele aut Citroen części zamienne winni kupować w sklepach specjalizujących się w dystrybucji modułów do francuskich samochodów. Jeśli w pobliżu żaden z podobnych nie funkcjonuje, wszystkie niezbędne części można nabyć przez internet.

Nasze dane:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]