Ekspres do kawy Nivona – poznaj produkty tej marki

Kawa to pełen aromatu przysmak, którym od tysięcy lat zachwycają się kolejne generacje jej sympatyków. Wielu nie przetrwa dnia bez choćby jednej jej filiżanki, a są i tacy, którzy piją ją nawet parę razy na dobę. Zwykle ograniczają się oni do kawy rozpuszczalnej, jednakże najzagorzalsi miłośnicy kawy sięgają po nią w ziarnach i coraz częściej poszukują wysokiej jakości sprzętów, dzięki którym wyzwolą z nich cały potencjał. Z myślą o takich smakoszach produkowane są ekspresy do kawy Nivona.

Ekspres do kawy Nivona – urządzenie za niską kwotę

Mimo że Nivona jest bardzo młodą marką (pojawiła się na początku XIX w.), to wyraźnie zaakcentowała już swoje istnienie w sektorze wyposażenia dla kawoszy. Wraz z opracowaniem najnowszych ekspresów zyskuje sobie coraz większą popularność znawców kawy, głównie za sprawą tego, że dostarcza wysokiej jakości urządzenia w wyjątkowo rozsądnych cenach. Ekspresy do kawy Nivona odróżniają się miłym dla oka wyglądem, utrzymanym w klasycznej kolorystyce szarości, bieli i czerni. W ten sposób doskonale pasują zarówno do biur oraz kawiarni, jak i do kuchni prywatnych domów. I choć posiadają wiele funkcji, są to urządzenia dość łatwe w obsłudze, z którym da sobie radę każdy użytkownik.

Ekspresy do kawy Nivona – poznaj ich najciekawsze funkcje

Ekspresy Nivona posiadają wiele użytecznych funkcji. Z niektórymi z nich, np. z modelami NICR 769 oraz NICR 789 można komunikować się za pomocą Bluetooth i dzięki temu sterować nimi z poziomu urządzenia mobilnego. Ekspresy do kawy Nivona mają również wbudowany młynek do kawy, a System Aroma Balance pomoże wycisnąć z roztartych ziaren ich głęboki aromat. Opcja “Moja kawa” umożliwia z kolei zapisanie preferowanych konfiguracji przygotowania napojów. Z wykorzystaniem opcji Easy-Spumatore (obecnej m.in w ekspresie NICR 670) błyskawicznie uformujemy aksamitną piankę do cappuccino. Co najważniejsze, urządzenia marki Nivona można bez trudu utrzymać w czystości.