Drzwi drewniane wewnętrzne przetrwają dziesięciolecia

Nie szukaj już więcej! Tutaj zaopatrzysz się w drzwi drewniane wewnętrzne

Świetnym rozwiązaniem aranżacyjnym, wykorzystywanym zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i pokojach utrzymanych w klasycznym stylu, są nadal drzwi drewniane. Jakie są atuty drzwi drewnianych? Przedstawiamy najistotniejsze cechy oraz możliwości produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi drewniane przetrwają kilkadziesiąt lat

Drewno to ekologiczny materiał, który należycie pielęgnowany może zachować się w niezmienionej kondycji nawet dziesiątki lat, a zastosowany jako element aranżacji mieszkania sprawia, iż jest ono ciepłe i bardziej nastrojowe. Nowoczesne techniki umożliwiają bardzo dobre dopasowanie właściwości drewna z zapotrzebowaniem współczesnego konsumenta, co owocuje produkcją drzwi cechujących się estetycznym wyglądem i znaczną ergonomicznością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane wyróżniają się niewielkim poziomem rozszerzalności (czyli nie ulegają wykrzywieniu) i właściwą izolacją cieplną. Opcja wykończenia ich wierzchniej warstwy każdym kolorem, lakierem lub bejcą powoduje, iż tego typu drzwi odnajdziemy w wnętrzach różnego rodzaju – zarówno zaprojektowanych w nowomodnym, minimalistycznym stylu, jak i domach utrzymanych w stylistyce retro. U producentów znajdziemy drzwi drewniane wewnętrzne wykonane z mahoniu, sosny oraz dębu, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, wzory bez progu lub z progiem, zabezpieczone ekologicznymi lakierami wodnymi i wiele innych rodzajów, które zachwycają estetyką i doskonale się prezentują przez wiele lat.

Drzwi wewnętrzne drewniane możesz zamówić również na wymiar

Interesują Cię drzwi drewniane na wymiar? Pragniesz założyć w swoim mieszkaniu albo gabinecie skrzydła drzwiowe o nietypowej budowie lub niestandardowych rozmiarach? A może snujesz marzenia o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takiej sytuacji warto zlecić to zadanie doświadczonym producentom, którzy oferują darmowy pomiar, profesjonalne doradztwo, jak również opcję zrealizowania projektu na indywidualne zamówienie. Firma Oknostol oferuje drzwi najwyższej jakości, a przy tym daje 5-letnią gwarancję na swoje produkty. Drzwi drewniane wewnętrzne można dopasować do wszelkich zamierzeń zamawiającego i przykładowo wypełnić je szkłem – między innymi szybami piaskowanymi, wypukłymi czy fazowanymi, co zdecydowanie podnosi ich walory estetyczne oraz użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane bywają również zaopatrzone w zamek w postaci wkładki, a drzwi do WC – w system zamykania łazienkowego.

Nasze dane:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]