Do jakich wnętrz wybrać roletę zaciemniającą?

Dla kogo roleta dzień i noc zaciemniająca lub roleta typu 100% zaciemnienia to najwłaściwszy wybór? Kiedy warto wybrać stuprocentowe zaciemnienie do wnętrza? Zalet tych produktów jest cały wachlarz, a możliwość kontroli wpadających do wnętrza promieni słonecznych nie jest ich jedyną pozytywną cechą. W przypadku rolet dzień i noc całkowite zaciemnienie jest niemożliwe, ale w rolecie 100% zaciemniającej już tak. Jaki typ najlepiej spełni oczekiwania w Twoich wnętrzach? Mamy dla Ciebie podpowiedzi.

Zalety rolet 100% zaciemnienia i rolet dzień noc

Całkowita możliwość kontroli ilości światła docierającego do wnętrza to największy atut rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model dzień i noc, jak i 100% zaciemnienia mają szereg wspólnych zalet i mocnych stron. Pierwsza z nich to dopuszczalność montażu rolet tego rodzaju zarówno na oknach z drewna, jak i PCV. Mówiąc o montażu – jest on niezwykle prosty, zupełnie bezinwazyjny, nie wymaga wiercenia, użycia śrub czy gwoździ. Z samodzielnym założeniem rolety 100% zaciemnienia lub rolety dzień i noc poradzi sobie każdy.
Wiele opcji kolorystycznych do wyboru sprawia, że produkty te odnajdą się w każdym wnętrzu. Rolety dzień noc dostępne są również w wariancie zebra – składają się one z siatki pasów materiałów w jednej lub kilku barwach. Takie rolety mogą służyć za element dekorujący mieszkanie.

Rolety 100% zaciemnienia w Trójmieście, Krakowie i innych miastach

Rolety zaciemniające są produkowane przez wielu wiodących producentów i marek. W czasie zakupów polecamy wybrać polską firmę – producenta rolet wewnętrznych zaciemniających. Kraków, Warszawa lub Trójmiasto to liderzy produkcji i dystrybucji rolet. Na żądanie klienta istnieje także opcja spersonalizowania produktu. Rolety zaciemniające na wymiar przeznaczone są do okien nie posiadających standardowego wymiaru.