Czyściwo przemysłowe – produkty papierowe i włókninowe.

Chcesz nabyć czyściwo przemysłowe? Sprawdź https://verdeavis.pl/czysciwa-przemyslowe.html

Specjalistyczne czyściwa techniczne pomagają utrzymać najwyższe normy czystości w wielu przedsiębiorstwach. Jakie produkty znajdują się aktualnie na rynku? Co należy wziąć pod uwagę przy dobieraniu czyściwa przemysłowego?

W branży gastronomicznej i w warsztatach – użycie czyściwa przemysłowego

Czyściwa techniczne to wyroby do zadań specjalnych – są zazwyczaj używane w rozlicznych gałęziach gospodarki, przykładowo na myjniach, w warsztatach samochodowych, w branży chemicznej oraz wielu pozostałych sektorach przemysłu, gdzie niezbędne są absorpcyjne i mocne materiały higieniczne. Czyściwo przemysłowe znakomicie poradzi sobie z pyłem, kałużami z oleju, tłuszczem, zaschniętym brudem czy innymi zanieczyszczeniami oraz rozchlapanymi płynami, może także być zastosowane do przecierania szkła czy czyszczenia delikatnych przedmiotów. Specjalistyczne czyściwa skutecznie zastępują tradycyjne szmatki, są delikatne dla skóry rąk, a zarazem niesłychanie elastyczne, chłonne i mocne

Papierowe i uniwersalne – odmiany czyściw technicznych

W sklepach dostępne są rozmaitego typu czyściwa techniczne. Fundamentalny podział odróżnia czyściwa papierowe i włókninowe. Dla potrzeb sektora gastronomicznego produkuje się czyściwa przeznaczone do kontaktu z pożywieniem. W sklepie Verde Avis zakupisz produkty uniwersalne, włókninowe do wrażliwych powierzchni, czyściwa do polerowania nie generujące pyłu, do usuwania trwałych zabrudzeń, jak również produkty w wiaderku, które nie schną i mogą być zastosowane do oczyszczania różnorodnych nawierzchni bez namaczania ich w wodzie. Najwyższej jakości czyściwa techniczne występują jako ściereczki na rolce oraz w klasycznej formie.

Nasze dane:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]