Czapraki – praktyczne i funkcjonalne ochraniacze pod siodło

Jeśli chcesz zamówić czapraki, skieruj się tutaj

Czapraki dla koni to profesjonalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, chroniące skórę zwierzęcia i amortyzujące uderzenia podczas jazdy. Interesuje Cię szeroki wybór akcesoriów jeździeckich w dobrych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl zaopatrzysz się w czapraki dla koni najwyższej jakości.

Czapraki dla koni – konstrukcja i zastosowanie

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne ochraniacze, które gwarantują koniowi wygodę, a równocześnie osłaniają siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki użyciu stosownych surowców znakomicie wchłaniają wilgoć, są delikatne i przyjazne dla skóry zwierzęcia. Jeżeli potrzebujesz nabyć najwyższej jakości produkty, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz modele podszyte szybkoschnącym materiałem, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, wyprodukowane z bawełny lub wyposażone w siateczkę chłonącą pot koni. Dobrze zaplanowana konstrukcja daje wyjątkową wygodę użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie zostały zaprojektowane w taki sposób, aby znakomicie dopasowywały się do naturalnych kształtów zwierzęcia, a zarazem poprawiały komfort jazdy. Wybrane modele zostały posiadają dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Estetyczne i praktyczne czapraki – postaw na szeroki wybór asortymentu

Czapraki, które oferujemy na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są wyjątkowo komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale również dobrze się prezentują. Artykuły te można nabyć w wielu wzorach i kolorach, a wybrane modele posiadają charakterystyczne pikowanie oraz ozdobne hafty. Czapraki można przymocować do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie internetowym na pewno odnajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Nasze dane:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]