Butelki szklane i słoiki w hurcie – czy to się opłaca?

Sprawdź, gdzie kupić słoiki szklane hurt.

Produkcja żywności jest branżą gospodarki, która dopóki będzie istnieć człowiek nie wstrzyma działalności. Mimo tego, że większość rynku wyrobów spożywczych należy do dużych koncernów, jest to też branża, w której rewelacyjnie radzą sobie mniejsze przedsiębiorstwa, o ile znajdą klienta na swój unikalny, ekologiczny bądź smaczny produkt. Przeznaczone na sprzedaż pożywienie musi zostać opakowane tak, żeby produkt jak najdłużej zachował świeżość, a zatem najlepiej w butelki oraz słoiki ze szkła. Plusem tego typu opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, bo poddać je recyklingowi.

Hurtowe zamówienie słoików i butelek najlepiej od rodzimego dostawcy

Jasne jest, że oferty adresowane do nabywcy indywidualnego rozmijają się znacznie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeśli jest małym zakładem produkującym takie artykuły, jak np. soki, marmolady czy pasty warzywne, będzie potrzebować rok w rok nie kilkudziesięciu pojemników ze szkła, ale ilości daleko przewyższające liczbę paru tysięcy. Nabycie słoików i butelek w hurcie jest w związku z tym dla niego nie tylko formą optymalizacji kosztów, ponieważ zamawiając towar całymi paletami zazwyczaj można oczekiwać znacznego rabatu od dystrybutora, ale dodatkowo oszczędnością czasu transportu, gdyż jedną dostawą można zaspokoić potrzeby manufaktury nawet na parę miesięcy. Wydatek na hurtowy zakup pojemników szklanych jeszcze bardziej obniży się, jeżeli zamówimy je u lokalnego hurtownika butelek i słoików. Dzięki temu także otrzyma opakowania szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – butelki, słoiczki i dodatkowe akcesoria w tysiącach sztuk

Hurtownicy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie różnorodnego kształtu i objętości butelki ze szkła (doskonałe do przechowywania wina, soków czy piwa) i słoiczki. Dowożone są one do odbiorcy na paletach zdolnych pomieścić – zależnie od wielkości opakowań – po 800, 1600, a nawet 4000 sztuk wybranego pojemnika. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi samochodami transportowymi mogą też odebrać zamówiony towar wprost ze składu hurtowni. Razem z paletą słoików bądź butelek w hurcie można także zamówić odpowiadającą ilość innych koniecznych elementów, jak korki, nakrętki czy kapsle dopasowane do danego rodzaju opakowania.

Nasze dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]