Kurs rysunku architektonicznego – przygotuj się do egzaminów

Kurs rysunku architektonicznego - więcej o ofercie na domin-krakow.pl/kurs-rysunku-architektura/

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej prestiżowych kierunków na polskich uczelniach. Na jego dużą popularność ma wpływ dużo czynników – głównie fakt, że są to niezwykle interesujące studia oraz szansa na i angażującej pracy po ich zakończeniu. By dostać się na architekturę trzeba jednak nie tylko wykazać się znajomością najważniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale też umiejętnością rysowania. Jeżeli jej nie posiadamy, przed egzaminami wstępnymi warto odbyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – przygotuj prace na egzamin

Osoby, które zapisują się na kurs rysunku architektonicznego mogą liczyć na wszechstronne przygotowanie do egzaminu na studia. Kurs ten jest adresowany do osób posiadających co najmniej podstawowe umiejętności rysowania. Zajęcia trwają cztery godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje uczestnikom niezbędne wiadomości dotyczące perspektywy i kompozycji, jak również architektonicznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W toku szkolenia przyszli architekci pracują nad jednym rysunkiem, a prowadzący wspomaga ich w przygotowaniu pracy, która będzie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – czy to tylko lekcje rysunku?

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko lekcje rysunku, ale także porady specjalistów, które pomogą przygotować się należycie do egzaminów – m.in. na temat tego, jak sporządzić najlepsze portfolio na każdą z uczelni (na przykład te w Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu lub za granicą). Kursanci mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego dowiedzą się, co czeka ich w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą również dla swoich słuchaczy zajęcia z historii sztuki – ta wiedza okaże się niezbędna na egzaminie i w trakcie studiów.

Nasze dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]