Raport danych pozafinansowych – co daje?

Raport danych pozafinansowych. Rzetelną pomoc specjalisty w tej dziedzinie otrzymasz w tym miejscu.

Raporty danych pozafinansowych są coraz chętniej tworzone przez różne firmy. Na ich opracowanie najchętniej decydują się największe marki – państwowe koncerny czy światowe holdingi, jednak spotyka się je również w trochę pomniejszych spółkach. Najpopularniejszym rodzajem raportu danych pozafinansowych okazuje się CSR, a więc raport odpowiedzialności społecznej. Z danych, jakie są w nim zawarte możemy wyczytać między innymi jakie są proporcje kobiet i mężczyzn na kluczowych stanowiskach decyzyjnych, jak istotna jest dla niej przyroda oraz w które akcje społeczne lokuje środki. Czemu zatem opłaca się przygotować raport danych pozafinansowych? O czym nie zapominać przy jego wydaniu, aby przyniósł spodziewane rezultaty?

Zyski z opublikowania raportu danych pozafinansowych

Na raport danych pozafinansowych warto postawić w szczególności z uwagi na wizerunek korporacji. Wydając raport CSR kreujemy image marki odpowiedzialnej, co wpływa tak na wzrost ilości klientów, jak i brak kłopotów z otrzymaniem późniejszych pożyczek. Raport danych pozafinansowych również pozwala na stworzenie związków z miejscowymi społecznościami i władzami, a to jest niezwykle istotne dla wszystkich przedsiębiorstw – zarówno niewielkich przedsiębiorstw, jak i ogólnoświatowych kompanii.

Raport danych pozafinansowych – jakiej agencji powierzyć?

Opracowanie raportu danych pozafinansowych przyniesie spodziewane skutki wyłącznie wówczas, gdy jego dane wydamy w atrakcyjnej estetycznie formie. Dlatego po opracowaniu danych, warto powierzyć złożenie raportu sprawdzonej studiu graficznemu. Przez to potencjalni kontrahenci łatwo znajdą najistotniejsze dane, a to w dużym stopniu wpływa na ich opinie o firmie. Nie zapominajmy również, iż raport danych pozafinansowych będzie elementem strategii kształtowania image’u marki – musi zatem nawiązywać do publikowanych przez nią materiałów reklamowych.

Nasze dane:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]