Gotowanie dla najmłodszych – warsztaty kulinarne dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci Kraków - w tym miejscu znajdziesz więcej informacji o aktualnej ofercie.

Dzieci kochają uczestniczyć w kuchni – przystrajać ciasta bądź podawać i wybierać składniki. Chcesz rozwijać zapał kulinarny swojego malucha? Sprawdź kursy gotowania dla dzieci. Od nas dowiesz się, czego uczą takie zajęcia.

Atuty kursu gotowania dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci są przeznaczone dla maluchów w wieku od sześciu do dziesięciu lat. Podczas kursu dzieci nie tylko nabywają praktyczne umiejętności, ale też uczą się niezależności i rozwijają swoją kreatywność. A jednocześnie wyśmienicie się bawią. Komponowanie ciekawych smaków, nauka prostych przepisów oraz wybieranie oraz mieszanie ingredientów – całość sprawia, iż dzieci z zapałem gotują i stają się bardziej świadome w kuchni. Dzieci zapoznają się także z zasadami, jakie trzeba stosować w kuchni, co pozytywnie wpływa na ich bezpieczeństwo w trakcie kucharzenia. W warsztatach mogą także uczestniczyć rodzice, jest to tym samym doskonała okazja do spędzenia wspólnie czasu z dzieckiem. Opiekunowie mogą obserwować kulinarne osiągnięcia swoich dzieci, a później posmakować tego, co udało się stworzyć.

Warsztaty kulinarne dla dzieci z profesjonalnym szefem kuchni

Zajęcia organizowane są w Krakowie i trwają trzy godziny zegarowe. W czasie warsztatów dzieci szykują deser i danie główne. Młodzi uczniowie sztuki gotowania mogą wybrać przysmaki włoskiej kuchni – przygotować smaczny makaron na słono lub słodko, albo spróbować swoich sił w pieczeniu aromatycznej, przystrojonej świeżymi składnikami pizzy. W czasie kursu dzieci przygotowują także przepyszny deser – mus z kruchym ciastem i lodami. Nauka poprzez zabawę to najlepszy sposób spędzania wolnego czasu, a samodzielne szykowanie ukochanych posiłków niesie dzieciakom mnóstwo satysfakcji. Nawet najbardziej niepokorne dziecko będzie z pasją przykładać się do przyrządzania smacznej pizzy czy dekorowania tortu. Warsztaty kulinarne dla dzieci prowadzi zawodowy szef kuchni, który ma wieloletnią praktykę oraz wspaniałe nastawienie do maluchów.

Nasze dane:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]