Poznaj ofertę silników DC i serwomechanizmów polskiego dystrybutora

Dostawca przekładni falowych - zapoznaj się z pełną ofertą.

Automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych oraz coraz szersze wykorzystanie robotyki w najróżniejszych sferach przemysłu, narzuca sięgnięcie po najlepsze rozwiązania z obszaru układów napędowych i sterowania. Rodzima firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując m.in. dokładne układy napędowe i sterowniki serwo od uznanych globalnych producentów.

Silniki DC i BLDC, przekładnie i motoreduktory od najlepszych producentów

Istniejąca od przeszło dekady na rodzimym rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem motoreduktorów (DC, BLDC i AC), silników prądu stałego oraz przekładni falowych i planetarnych wytwarzanych z wysokiej klasy materiałów przez uznanych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, wytwarzającej dokładne kompaktowe serwonapędy charakteryzujące się rewelacyjną niezawodnością oraz żywotnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy znajdują zastosowanie między innymi w produkcji układów służących do automatyzacji intralogistyki, robotów przemysłowych czy obrabiarek, a z racji możliwości ich użycia w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich też w kosmonautyce, lotnictwie i kriogenice.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, znaną z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, bogatą obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką przepustowością, a ich sprawność oscyluje na pułapie 99% także przy niewielkich wymiarach. Natomiast jej napędy serwo z linii GOLD świetnie pracują w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy znacznej wilgotności (nawet do 95%), nagłej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, jak również przy ekspozycji na intensywne wstrząsy mechaniczne i wibracje.

Spółka Ultra Robotics ma w ofercie też rozwiązania od Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company, Eisele Antriebstechnik GmbH oraz Positec.

Nasze dane:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]