Instalacje teletechniczne sieci kablowych

Instalacje teletechniczne. Sprawdź, kto je przygotowuje telmor.pl

Instalacje teletechniczne sieci telewizji kablowej to potężna infrastruktura obejmująca mnóstwo różnych sprzętów – od najprostszych po zaawansowane technicznie. W naszym kraju funkcjonują specjalistyczne przedsiębiorstwa, które produkują urządzenia do sieci RTV. Sprawdźmy jakie usługi są w ten sposób dostępne i jakie są główne komponenty instalacji teletechnicznych.

Instalacje teletechniczne – w hotelach i wieżowcach

Instalacje teletechniczne to urządzenia takie jak: anteny kierunkowe UHF, UHF/LTE, zabezpieczenia odgromowe, mikrowzmacniacze abonenckie, zasilacze, odbiorniki optyczne. W sprzedaży dostępne są także wzmacniacze magistralne, kable światłowodowe, transmodulatory i systemy PON – GEPON. Urządzenia tego typu montowane są na budynkach użyteczności publicznej, w obiektach publicznych i blokach. Firmy istniejące na rynku zajmują się natomiast przede wszystkim planowaniem instalacji i produkowaniem poszczególnych modułów. Instalacje teletechniczne wymagają niezawodnych komponentów i specjalistycznej instalacji – dlatego zalecane jest wsparcie speców.

Instalacje teletechniczne – kompleksowa opieka

Kluczowe jest również, aby instalacje teletechniczne były zgodne z stanowionymi przez prawo warunkami technicznymi jakie powinny spełniać nieruchomości i ich położenie. Dlatego konieczna jest opieka techniczna fachowych przedsiębiorstw, które dostarczą stosowne rozwiązania i zaproponują najwyższej klasy urządzenia dostosowane do potrzeb konkretnej sieci. Instalacje teletechniczne niejednokrotnie potrzebują też konserwacji, a więc bardzo duże znaczenie ma opieka gwarancyjna. Jej odbiorcami są przeważnie deweloperzy.

Nasze dane:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]