Wyprawy w góry – trekkingi w Andach i Himalajach z przewodnikiem

Jeszcze nigdy nie widziałeś tak wartościowej oferty wypraw w góry!

Lubisz sporty ekstremalne i kop adrenaliny? Jeśli jesteś czynnym turystą doceniającym bezpieczne i dobrze opracowane eskapady nadzorowane przez doświadczonych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych podróżników

Zapraszamy na wyprawy, których celem są szczyty niemal wszystkich kontynentów. Oferta adresowana jest do sympatyków turystyki górskiej, zarówno zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które preferują czynne spędzanie urlopu i dysponują umiarkowanym doświadczeniem w tego typu wycieczkach. By wziąć udział w wyprawie niezbędna jest mocna kondycja fizyczna, a także odpowiedni stan zdrowia. Organizowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na trzy typy o odmiennym stopniu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające i o poziomie umiarkowanym. Poziom umiarkowany to trekking dla osób wyróżniających się sprawnością fizyczną, które zdobyły już doświadczenie w wyprawach na szczyty gór powyżej 4000 m n.p.m. Bardzo wysokim poziomem skomplikowania cechują się wyprawy bardzo wymagające, które przeznaczone są dla jednostek o dużej wytrzymałości i szerokich umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają silne doznania. Pozwalają przy tym urzeczywistnić pragnienia oraz poznać swoje reakcje w niecodziennych sytuacjach. Exploruj.pl korzysta z wykwalifikowanych liderów oraz przewodników znających na wskroś naturę górskiego krajobrazu, ale także ochoczo dzielących się posiadanymi umiejętnościami z partycypantami ekspedycji. Potrafią oni także zmniejszyć prawdopodobne ryzyko w ekstremalnych sytuacjach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. w Dolomity, Alpy czy na pasmo Riła.

Nasze dane:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]